cikani osada
1.4.2021
Kategorie: Společnost

Nedovolte cikánům v osadách ani jedno zvíře

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Odporný život mezi odpadky, sexem a zabíjením zvířat je prostě baví. Na co měnit, když přijdou dávky a oni si žijí ten svůj život.

Video z televize Markíza je jako z hororu. Tahle osada je příkladem toho, že cikáni jsou nepřevychovatelní a jejich IQ je velmi nízké. Zato zloby a zášti ke zvířatům mají velmi mnoho. Cikáni a psi se neměli v lásce nikdy, ale tohle překračuje mete lidského chápání a podívat se na toto video bez emocí prostě nejde. Všude zmrzačení psi, mrtvé se nikdo nesnaží pohřbít. Ti se jen tak překračují.

Místní policista tvrdí, že 80% dětí se rodí z incestu. Je jedno jestli bratr a sestra. Otec a dcera. Pak se rodí zdegenerované děti s duševním postižením, bez emocí a neschopné normálního života. Tihle cikáni nemluví ani cikánsky, ani slovensky a škola je pro ně neznámé slovo.

Psi platí trápením a smrtí pro zábavu cikánských dětí a mládeže. Nedávno byl zveřejněn trpký osud psa Alexe kterého zbil sedmiletý cikán. Psa se sice ujali záchranáři, ale pro Alexe bylo ,pozdě. Svým zraněním podlehl. Další psí oběť zvířecích táborů smrti na Slovensku. Další případ o kterém nás informoval spolek Československý kastrační program. Dobrovolnice se vydaly do osady zachránit dvě štěňata, ale živý už zůstal jen jeden. Jeho sestra byla zabita cikánskými tyrany. I při odchytu je cikáni mlátili pěstmi před očima dobrovolnic, ale ty stačili malé štěně zachránit.

Kolik papíru bude popsáno, kolikrát lidé budou psát odpovědným osobám, kolik dobrovolníků se vydává do šílených a nebezpečných cikánských osad. Jak dlouho budete těmto lidem tolerovat vše co provádějí a ještě jim poskytovat finanční dávky.

Pan Matovič nám neustále povídá něco o tom, jak chudáky cikány podceňujeme, že je třeba jim umožnit vzdělání, ale jak? Napřed musí chtít oni a pak se může něco změnit k lepšímu. Jenže Matovič by měl vědět, že cikáni na něho kašlou. Odporný život mezi odpadky, sexem a zabíjením zvířat je prostě baví. Na co měnit, když přijdou dávky a oni si žijí ten svůj život. Při pohledu na slovenské osady a cikány jsem vlastně ráda, že ti naši nás sice využívají, ale takhle hluboko ještě neklesli a já doufám, že ani nikdy neklesnou. To by bylo obrovské selhání majority.

Neznám řešení tohoto problému, ale jedno je jisté, pokud ty děti necháte vyrůstat v těchto osadách, vyrostou z nich kopie svých rodičů. Negramotní, zlý ke zvířatům a ochotní mít sex s kýmkoliv. Možná by bylo na místě tyhle osady hnusu srovnat se zemí a místo pomoci muslimům se pokusit něco udělat s těmito cikánskými rodinami.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 446 times, 24 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
120 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.