upsalla
8.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nedospělé dívky byly zadrženy pro podezření z úmyslného zapálení školy v “sociálně vyloučené” čtvrti v Uppsale

Sdílejte článek:

OTTO ČERNÝ

Asi jim byla zima. (Blbý začátek, ale co k tomu jiného napsat!) Nedospělé dívky byly zadržené pro podezření z úmyslného zapálení školy v “sociálně vyloučené” čtvrti Gottsunda v Uppsale. Škola lehla popelem. Protože nebyly trestně odpovědné, byly propuštěné na svobodu. O původu dívek nebylo nic řečeno. Nová škola bude stát 100-200 mil. SEK.

Kdysi krásná čtvrť městských nízkých paneláků zasazených mezi vysoké smrky se s spoustou přírody okolo. Bydlel jsem tam blízko té školy 4 roky po r. 1986. Už tehdy si naše sousedka učitelka stěžovala na kurdské vesměs negramotné rodiny, kde dívky nesměly na tělocvik, plavání, určité vyučovací předměty jako nauka o těle atp., a brzy se odstěhovala, protože to neunesla. Tak jako jiní.

Kurdské dívky se základním vzděláním ve Švédsku měly velikou cenu v Turecku a prodávaly/provdávaly se za příbuzné, kteří nelenili a přijeli taktéž obohacovat a tak se zaplňovala ta krásná Gottsunda (Dobrý záliv), začínala tam jezera, která se táhla až ke Stockholmu, novou civilizací. A to je výsledek.

Ve stejnou dobu hořela auta ve stockholmské čtvrti Husby. Policie, která byla napadena kameny nejdříve musela zajistit bezpečnost okolí, aby hasiči mohli hasit.

A tak si tam ti Švédi žijí!

 

Autor: Otto Černý 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.