6248831_letadlo-rousky-rouska-koronavirus-cesko-v2
22.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nedělejte z lidí hlupáky

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplFFP3 z Číny nepřiletělo, nepřiletí a ani není objednáno.
V přímém přenosu na Primě ministr zdravotnictví přiznal, že jediné účinné respirátory kvality FFP3 nepřiletěli a ani nepřiletí, protože Čína tyto prostředky chce pro vlastní potřebu. Tuto skutečnost následně potvrdil i ministr vnitra u Moravce a dodal, že FFP3 ani není objednáno.

Současně všichni vládní činitelé blábolí, že jsou lidé chráněni a stát se o ně postaral.
Nepostaral a nepostará, protože stát přiznává, že plně odpovídající respirátory nejsou a nebudou.

Mimochodem, z úst vládních činitelů lítají miliony ústenek a roušek a blábolí se o jejich distribuci lidem.

FFP3RESPIRATOR
Kolik z Vás dostalo od státu jakoukoliv roušku či respirátor ? Nemluvím o profesích, ale o 10,5 milionu obyčejných lidí, o které se má stát postarat ?

Od prosince 2019 se o tom “sajrajtu” a jeho nebezpečnosti vědělo, ale naše vláda doposud účinné respirátory FFP3 zajistila a přiznává, že je ani zajistit neumí a nikde nejsou ani objednány.

To mi těžce vadí a zastávat se vlády a odpovědných osob není na místě !!!

Vláda je plně zodpovědná zajistit bezpečnost a obranu země a jejích obyvatel. Šití roušek svípomocí je hezké, ale naprosto to neodpovídá vážnosti situace.

Sklady civilní obrany se rozkradly, nikdo je neobnovil a ve státních hmotných rezervách je “kulový” …

Až vše odezní, musí být všichni hnáni k zodpovědnosti. Za to mohou všichni, kdo kdy byly ve vládě od roku 1989 !!!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 468 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 3,74 out of 5)
Loading...
80 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)