vakcina-na-covid-19-
11.7.2021
Kategorie: Společnost

Nedáte si vakcínku?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaPremiér Babiš se už ztrapňuje zcela nepokrytě. Dělá z lidí totální pitomce, kteří si na autogramiádě s celebritou nechají píchnout toxickou vakcínu výměnou za tenisky. Používá metody, které dříve odsoudil celý národ a kvůli šmejdům s předraženými hrnci se dokonce přijímaly i nějaké zákony.

 Zboží, které lidi nechtějí ani zadarmo, asi nebude moc voňavé. Až si člověk řekne, že premiér Babiš nebude asi zas tak dobrý obchodník, když nechápe chování lidí. Došli jsme asi na maximum a více lidí už k dobrovolné vakcinaci nepřinutíme. No, dobrovolná jak dobrovolná. Za situace, kdy média neinformují, ale propagují, těžko lze hovořit o nějaké dobrovolnosti. Lidé jsou k vakcinaci nuceni brutální manipulací.
.

Premiérovi se nemůžeme divit. Jeho návrhy jsou jen produktem dlouhodobé práce PR aktivit farmaceutického průmyslu. Ten na celém světě působí jednoznačným směrem. Zpracovává systematicky především zdravotníky a pomáhá takto „vyučené“ lékaře a sestry stavět na jakýsi piedestal, z kterého lidem kážou a jsou chráněni. Noví zdravotníci nenesou žádnou odpovědnost za zdraví lidí, jsou zvyklí, že se o jejich metodách nepochybuje a jako rozmazlené děti těžko nesou jakoukoliv kritiku. V oboru je mnoho psychopatů, kteří si svou nekritizovatelnou pozici užívají a nechtějí se své „božské“ pozice vzdát.

Ale pořád existují lidé, kteří si cení svého charakteru a zdravotnictví se věnují proto, že chtějí lidem pomáhat, ne si budovat neotřesitelné ego. Přemýšlí o tom, co dělají, pídí se po informacích, zkoumají a hledají cesty, které vedou ke skutečnému zdraví. Takoví jsou dnes systémem perzekuováni, jsou cenzurováni a dehonestováni. S takovými se ale náš premiér neradí.

Stejně jako velká část národa je premiér přesvědčen, že zdraví se buduje pomocí chemie a lidé bez lékařského vzdělání nemají právo na to, aby sami posoudili, jak se vlastně cítí. Premiér ve svém omezeném vidění světa logicky předpokládá, že lidé rádi přistoupí na jeho nabídku. Proč by měli pochybovat? Vůbec nepředpokládá, že odpor k vakcínám je podložený zkušeností a znalostí, která přinutila člověka nahlédnout za neprostupné bílé zdi Potěmkinových vesnic současného zdravotnictví. Koronakrize ve velké míře přispěla k jejich bourání…

Premiér skotačí před hroutícím se impériem bílé lži, s hlupáckým úsměvem úlisně nabízí tu tenisky, tu koncertík, tu loterii a večer doma nejspíš pláče na rameni své ženy, protože nechápe „nevděk“ občanů.

Není ale ve svém nepochopení sám. Mnoho lidí stále věří a odmítá vystoupit ze světa, kde není nikdo za nic odpovědný, kde nevládnou žádné pochybnosti a nic je nenutí přemýšlet o souvislostech. Je tam bezpečno a klid. Venku zuří myšlenky, údaje, fakta, a to vše vede k úmornému přemýšlení, zhodnocování souvislostí a bohužel i k vlastní zodpovědnosti. Vakcína je jako svatý grál – nastrčíš ruku a máš vyřešeno. Neřešíš, nepřemýšlíš, jen konzumuješ. Bezpečí v bílém chrámu si vybralo dost lidí a zlobí se, že je někdo nutí vyjít ven.

Smutné je, že mnozí byli vytaženi ven vlastní nepříjemnou zkušeností. Za své prozření zaplatili krutou daň. Někdo jim zemřel, oni sami byli postiženi neomylnou vědou, vidí okolo sebe po vakcíně lidi padat jako mouchy. V horším případě ale ani vlastní nepříjemná zkušenost nedonutí lidi přemýšlet a pochybovat. Tak silná je víra budovaná mnoho let. Ani prokazatelné lži, ani tvrdá data, ani seriózní vědecké studie, nedonutí lidi opustit svou víru.

A tak i ti, kteří po první dávce vakcíny trpěli, poslušně jdou na druhou. A dokonce ani když ve frontě na vakcínu jsou lidé svědky kolapsu právě naočkovaného, nic je nezvrátí a poslušně jdou vstříc skutečné loterii s vlastním zdravím. Tihle by klidně své zdraví za tenisky od premiéra vyměnili. To je na celé věci to nejsmutnější, podařilo se lidi úplně odpojit o svého vlastního těla. Věří více lékařům než sami sobě. Je vám zle po vakcíně? Doktor vám řekne, že je to v pořádku a vy jdete na další píchanec. Zase je vám zle? Nevadí, další dávky jsou už připravené.

Mnoho lidí, a hlavně dětí ještě bude trpět. Je mi jich líto, ale nemůžu s tím nic dělat. Jestli se to ale někdy obrátí, měli by všichni ti nezodpovědní egoističtí „obchodníci“ s vakcínami být souzeni. Protože nemorálně ženou lidi do zbytečných rizik. V mnohém se situace zhoršila, a ještě se bude zhoršovat. Tlak na lidi, kteří dokázali opustit bezpečí „moderní“ medicíny a odmítají se stát účastníky experimentu, se bude stupňovat. Ale zároveň také tento tlak bude lidem otevírat oči. A těch, co prohlédnou, i za cenu vlastních obětí, bude přibývat.  Až jednou nás bude většina a svět se stane zase bezpečným místem i bez „vakcínek“.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 842 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)