TRUMPPROJEV
11.1.2021
Kategorie: Politika

Něco se děje, naše média mlčí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerická státní vlajka vlaje na půl žerdi. Donald Trump se stáhnul prý na jistou vojenskou základnu. Existuje nepodložená spekulace, že předsedkyně sněmovny Nancy Pelosiová byla zadržena, což nikdo zatím nepotvrdil. Zároveň dochází dle informací k nějakým akcím v Itálii, údajně jde o zatýkání spojené s volbami v USA, protože Itálie je další zemí, ze které došlo k ovlivňování voleb v USA. Šlo by tak o další zemi, zmiňováno je také Německo, Holandsko, Kanada a samozřejmě Čína. Zároveň se dle některých informací děje cosi ve Vatikánu. To vše nemusí nic znamenat a lze to považovat za neověřené zprávy, ale také to může znamenat mnohé. Takže je třeba je brát s nadhledem a rezervou.

Česká média však mlčí a místo pozornosti věnované jistým odlišnostem opakují dokola to samé. Zabývají se vniknutím davu do Kapitolu a neustále bez snahy zamyslet se nad reportáží kopírují informace již několikrát zmiňované a pokroucené. Trumpovi příznivci násilím vnikli do budovy Senátu. Přestože už je veřejným tajemstvím, že v čele skupiny byli členové Antify, zároveň z nějakého důvodu zmizelo cca 20 laptopů s možná velmi zajímavými informacemi, naši novináři a moderátoři se zabývají ukradeným pultíkem z jednací síně. Dále se na čelní pozici v informacích dostalo zatčení jakéhosi Američana ozbrojeného několika zbraněmi, který chtěl údajně zastřelit Peliosovou a samozřejmě patří prý k Trumpovým příznivcům.

Je li tomu tak či nikoliv, na to odpověď neznáme, možné může být v této vypjaté době cokoliv. Ale známe lhaní okolo trestných činů migrantů, falšování indicií, také zakrývání provokatérů na podzim při demonstraci na Staroměstském náměstí. Do diskusích jsou pokaždé zváni tendenčně uvažující ,,odborníci“, ostatně v době covidové jsme toho svědky denně. Víme tedy, čeho je mediální žumpa v podobě mainstreamu schopná, což platí jak pro slavné CNN a BBC, tak pro naše stanice a nejsou tak výjimkou. A proto lze v podstatě pochybovat téměř o všem, co se vysílá v televizích, v rádiích a co se týká čehokoliv, co se liší od pravdy prosazované nynějšími elitami.

O čem tedy stoprocentně víme? Donald Trump byl skutečně mediálně vymazán ze sociálních sítí. A s ním několik desítek tisíc uživatelů podporujících stávajícího prezidenta. Všechny s výjimkou Parleru pracují pro Demokraty a Deep State. Parler fungoval přes servery Amazonu. Po vynuceném odpojení přechází na jiné servery, což způsobí výpadek. 200 nejvyšších manažerů amerických největších firem požádalo Nancy Peliosovou o odvolání Donalda Trumpa dříve, než má dojít k inauguraci Bidena. Tento proces není úplně jednoduchý, navíc horní komora s ním nesouhlasí. Dále se organizuje Antifa a táhne New Yorkem. Takže pondělí může být velmi třaskavé. Stále opakujeme, že informací, tedy těch ověřených, je minimum. Důležitých je několik věcí. Donald Trump je stále velitelem armády, je tedy podstatné, má li její důvěru. To samé platí pro CIA. Pokud ano, je velmi reálné, že všechny důkazy shromážděné týmem prezidenta o falšování voleb budou podkladem k dalším akcím vedeným proti strůjcům podvodů. Jména s nimi spojená patří těm nejmocnějším tohoto světa, to i včetně majitelů médií a sociálních sítí. Následoval by zátah směrovaný proto pedofilům, protože mezi nimi je mnoho dalších elit včetně církevních.

Pokud by prezident tuto podporu neměl, hrozí Trumpovi plno žalob. Dá se také obávat toho, že bude živým cílem pro nějakého střelce. Ví toho skutečně velmi mnoho. Riziko, že by i po předání vlády nad Bílým domem pokračoval v žalobách je veliké. I kdyby v nich neuspěl, americká veřejnost by měla důvod nevěřit Demokratům ani pozdrav. Co by následovalo dále? Mimo obrovských čistek také zvýšení prestiže poloprofesionálního hnutí BLM a uvolnění rukou Antifě, to jako odměna za podporu Demokratů. Dále se dá očekávat postupné odzbrojování Američanů, což by přineslo další obrovské nepokoje, cenzuru všeho a pravděpodobně otevření dveří pro určitý druh migrantů. Minimálně polovina Američanů si to uvědomuje a staví se za Trumpa. Rozhodne tedy armáda a CIA společně s Národní gardou, nebo senátoři zvolí razantní politickou cestu? Nejbližší dny ukážou, vyhrajou li peníze a zájmy korporací nad snahou vrátit Spojeným státům tvář a prestiž. Výblitky moderátorů Novy, Primy – CNN a ČT neberme za podstatné. V USA jde o mnohé a týká se to i nás v Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 8 150,- Kč
Vybráno 23.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 467 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)