206a92806d_100826815_o2
1.2.2016
Kategorie: Společnost

Něco o průzkumech volitelnosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ZDENĚK DÝČKA 02|02|2016

Všude slyším, že průzkumy jsou cinknuté a to hodně cinknuté, více než fotbalové jaro pana Peltavena, ale já říkám jasné NE. Průzkumy jdou zfalšovat o nějaký ten procentní bod nahoru i dolů, ale nevěřím tomu, že jde někomu ubrat nebo přidat dvacet procent. Jsem amatér v této branži, ale podvádět mohu výběrem respondentů, anebo prostě vyhovím objednavateli a oznámím výsledky tak, jak si přál. Je to obchod jako každý jiný.

Půjdu ještě dál a dovolím si tvrdit, že sociální demokrati a ANO-NE opravdu mohou mít podporu po 25 %. Lidem se žije poměrně dobře, všude slyší, že socani podpořili růst průmyslu a exportu, nezaměstnanost je nízká v porovnání s EU, ilegální migranti zde prakticky nejsou a počet dopravních nehod i trestných činů pomalu klesá či neroste. Kalousek a ODS je mimo hru. Podle mne 80 % občanů nečte žádné protiproudné názory a večer se podívá na Novu, Primu či ČT a pak dávka českých seriálů a pro náročnější dávka amerických filmů s dobrým koncem. Hezká hudba, hrdina je zabalen v dece od hasičů, policejní auta blikají a padouch je veden do vězení nebo je už v penálu. Nejlépe ve zpomaleném podání a s detaily očních kontaktů.

Ne ne, přátelé, průzkumy nelžou. To jen pracující člověk a jeho manželka, zaneprázdněná dítětem a čtením časopisů pro ženy si neměli čas všimnout, že jejich peníze jsou nekryté papírky pofiderní hodnoty, že hospodářství coby montovna je stále zranitelnější, že Marxová je fanynkou Barnevernetu, že Singer devalvacemi ožebračuje národ, že Sobotka se bojí o děti a přátele, protože xenofobní národ nepodporuje příchod hovniválů, že …….a to bych mohl pokračovat donekonečna.

Můj průzkum říká následující: Pokud aspoň jedna z níže uvedených skutečností nastane do října 2017, pak o průzkumy se již nemusíme zajímat.

  • Splaskne akciová a derivátová bublina předražených korporací a hypoték
  • Začne skutečně válka mezi světovými hráči o zdroje a vliv
  • Bude zakázán heterosexuální styk bez povolení ministryně Žilkové
  • Budou odloženy volby po vzoru švédské demokracie, neboť může hrozit, že vyhraje strana v zájmu občanů a ne světové kabaly
  • Zeman nebude kandidovat a Chazaři tentokrát vyberou místo Fišera, Fišerové a Dlouhého někoho s lepším krytím
  • Němečtí průmyslníci zavedou Marku, protože Euro již splnilo svou vysávací úlohu
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 3 150,00 Kč
Vybráno 9.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.