SPOLEC4
19.7.2021
Kategorie: Společnost

Něco je ve vzduchu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVakcinační sprint, se kterým a nás uprostřed léta vyrukovali politici, naznačuje, že se něco děje. Otvírání různých vakcinačních center, kde de facto nikoho nezajímá, jaký je Váš skutečný zdravotní stav, je obrovský hazard pokračující pouze v tom, co celá akce očkování znamená. Tedy narvat do co nejširší populace co nejvíce experimentálního jedu. Nikoho nepřekvapuje nečekaný kolaps Milana Lasici, který si tak pochvaloval, že už tu vakcínu má za sebou. To má teď i svůj život. Nejdříve vtipkoval, že je vše bez následků, teď bude mít jistě slavnostní pohřeb. Je to jen jedna smutná ukázka toho, co se ve skutečnosti děje, jen se o tom příliš nehovoří.

Tlak na občany je skutečně agresivní a odolávají jen ti, jimž argumenty stojící proto aktu vpichu dávají sílu nenechat se přesvědčit. Přestože videa a texty vysvětlující ústy odborníků důvody k odmítnutí jsou rychlostí blesku mazána, přestože by mohla soužit veřejnosti jako instruktážní v případě, že se rozhodujete, aspoň na nějakou dobu se daří je dostávat mezi lidi. Odborný výklad vysvětlující proces, který v těle očkovaných spustí další sérii problémů, je podložen zkušenostmi i vzděláním dotyčných odborníků. Žijeme však v době, kdy je nehodící se škrtáno, k problému se vyjadřují pouze stále ti samí zaprodanci, jejich důvěryhodnost je nulová. Jistě jste si všimnuli, že Prymula připomíná lovecký nástroj australských domorodců nazvaný bumerang, podobnou funkci má i Adam Vojtěch. Ten navíc po dobu, kdy zrovna nebyl ministrem, prošel tvrdým výcvikem a nyní je zásadovým propagátorem vakcinace. Navíc ani jeden z těchto šiřitelů očkovacího dobra nebyl schopen opřít svá tvrzení o odborný výklad, proč bychom měli podlehnout jejich snaze vpravit do nás údajné léčivo expedované v experimentálním režimu bez jakékoliv odpovědnosti za následky.

Neustále opakovaná lež se často stává pravdou. Z toho vychází celá ta falešná propaganda. Zopakujme si základní formy a výroky spojené s přesvědčováním obyvatelstva. Vakcína funguje, chrání nás, je účinná, sice nezabrání nákaze, ale umožní lehký průběh, není třeba se jí bát, funguje i na nové mutace, nefunguje na nové mutace, proto je třeba počítat s další dávkou. To je asi tak vrchol odborného výkladu, který jsou naši odborníci schopni vyplodit. Jejich odpůrci hovoří mnohem přesněji a pojmenovávají realitu lékařskými a biochemickými názvy, vysvětlují mechanismus fungování mRNA látek a zmiňují nebezpečí s nimi úzce spojené. Tím narušují obchodní plány covidové mafie a zájmy těch, kteří mají se vznikem této světové pandemie cokoliv společného. Jsou tedy jejich nepřáteli a dochází k systematické likvidaci všech forem jejich výkladů. Média je ignorují úplně, nejsou zváni k diskuzím, které by pro všechny ty světové Prymuly znamenaly totální kolaps.

Nedejte se mást Velkou Británií a Spojenými státy. O tom, že k rozvolnění musí dojít, nebylo pochyb. Nyní jsme svědky toho, že média nás ,,informují“ především o dění v Anglii s tím, že jsou zaznamenávány obrovské nárůsty počtu pozitivních. Brzy se dozvíme, že experiment nevyšel a přijde tvrdý lochdown, nebo naopak dojde konečně k plošné imunitě. Tu naši ,,znalci“ samozřejmě zamítají. Buď byla tedy Anglie vybrána pro exemplární ukázku nemožnosti zrušit všechna opatření a politici byli za to odměněni, přičemž si posypou hlavu popelem, nebo tamním elitám došlo, že se staly součástí světové komedie. Naše média logicky budou strašit až do chvíle, než kdosi významný v EU řekne, že je Anglie hodná následování. Jenže na skladu je miliarda dávek od Pfizeru a Moderny zakoupených Leyenovou, příkaz je také jasný a pojede se dál. Tedy pokud se nevzepřeme.

Všimněte si, že se poslední dobou mlčí o Německu, hovoří se o Francii. Macron přitvrdil a do ulic ve 130ti městech vyšlo mnoho protestujících. Možná se v zemi galského kohouta testuje tvrdý přístup. Nicméně jedete li právě do Francie, a třeba i přes Německo, nikde po Vás žádný covidpass nechtějí, dokonce ani v hotelích ne. Opět je to strašení. Ovšem něco jiného je to ve sportovních týmech, tam k ,,buzeraci“ dochází, protože jsou tyto k tomu vybízen ze svých asociací. Veřejnost však zatím snahy Macrona ignoruje.

Zbystřit bychom měli z jiných důvodů. Evropská legislativa je bohatší o pár nových a připravovaných zákonů, které se osobně dotknou každého z nás. Jde o peníze odvedené přímo do rozpočtu EU z našich kapes za vytápění, ohřev vody a používání automobilů. Potichu a bez pozornosti médií a informací od našich zástupců v EU dochází k prosazování devastačních zákonů. To samé se týká migrace a její postupné legalizace představiteli Evropské unie. Ožebračování střední a nižší třídy e v plném proudu a běží dle plánů pokrevního potomka a příbuzného Rothschildů Klause Schwabeho. S výjimkou poslanců europarlamentu z řad SPD všichni ostatní o připravovaných a již schválených zákonech mlčí. Nebo jste snad od Charanzové z ANO či někoho z Top09, Pirátů a ODS slyšeli, že se něco v Bruselu děje? Přitom by měli být s námi v častém kontaktu a přinášet nám tak velmi důležité informace z místa dění. Za ty peníze, kterými jsou jim tam zacpávána ústa, určitě.

Zdá se, že blízké dny nám ukážou něco zajímavého. Naději lidé vkládají do očekávaných událostí v USA, ale to může jít pouze o přání, které je otcem myšlenky. V Evropě se snad blíží soudní procesy se strůjci covidových opatření. Je to určitá naděje, nicméně, jak je uvedeno výše, obrovský tlak na vakcinaci stoupá a jeho strůjci už nepředstírají nic. Prostě očkovat za každou cenu. Kéž by jednou stáli před tribunálem. Blíží se volby, rozjíždí se kampaň a dojde na špinavé právo. U Babiše máme na co vzpomínat, těch pomníčků má mnoho, Pirátům věřme jen název, vše ostatní, co dosud prohlašovali, jako zvyšování daní, agresivní bytovou politiku a ochotu přijímat migranty, momentálně popírají. Očekávejme vzájemné vyvražďování pravice, které již nastalo a je naprosto kontraproduktivní. A vnímejme každý impuls či náznak změn. Je třeba pružně reagovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 778 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (57 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
103 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)