injekceockovani
10.7.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Něco jako polemika s Vidlákem

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVAPan Vidlák nám včera předložil úžasnou novou konspirační teorii. Řekněme, konspirační teorii naruby. V kostce – očkovaní na koronavirus jsou vybráni a budou chráněni před budoucí naprosto smrtící umělou pandemií, neočkovaní vymřou a tím pádem se docílí té notoricky profláknuté “zlaté miliardy”, potřebné pro obsluhu nejmocnějšího jednoho procenta. No dobrá…i tak móžno. Ale pan Vidlák poněkud opomněl několik nikoliv nepodstatných maličkostí. Což se tedy těm “správným ” konspiračním teoretikům obvykle nestává.

.
Za prvé: Matematika. Ano, je rasistická, těžká na chápání a logiku a vůbec tak všeobecně se nehodící do našeho úžasného sluníčkového světa. Ale je neúprosná. Nedá se okecat, A tak matematicky platí, i podle Vidlákovy teorie, že čím více očkovaných, tím více přeživších onu proklamovanou superpandemii. A čím více přeživších, tím rychleji se naplní ono magické číslo jedné miliardy…
 .
A co pak?  Přestaneme očkovat?
 .
Za druhé: No nepřestaneme. Spousta lidí je přece finančně zaháčkovaná na spotřebě všech “západních” vakcín. Je to doložitelné, pohledejte po netu. První dávka, druhá, teď už se vyhrožuje třetí…a penízky se jen sypou. A nejen penízky, také rychlé dovršení počtu ovcí ve zlaté miliardě.
 .
Takže  – za třetí – by správný diktátor, globální prediktor, velekněz zednářské lóže či tak něco podobného, podle Vidlákovy konspirace, urychleně šlápl na brzdu. 
 .
A za čtvrté – šlape někdo na brzdu? Nikoliv, propaganda očkování běží na plné obrátky, jsou tu očkovací maratony, očkovací loterie, kdo není očkován, nesmí do práce, ba dokonce je vyhozen, znemožněn, zapomenut….Kdo se brání právem, dokonce ústavním, je přinejlepší dehonestován, neočkovaní jsou označováni za vrahy, nepřátele, roznašeče pandemie…. Jinak – nechte se očkovat a budete mít ráj na zemi.
 .
Takhle vypadá výroba oné zlaté miliardy? Vždyť pokud by šlo všechno podle oficiální propagandy, máme naočkováno minimálně sto padesát procent populace a není už co řešit. Po lopatě- pro Vidláky a jim podobné, čím víc naočkovaných lidí, tím víc podle Vidlákovy konspirační teorie přežije. Ale to přece, ani podle Vidlákovy teorie, není účel. Účel je snížit počet lidí na planetě.  Nějakou superpandemií, logicky útočící na ty očkované, protože je snaha mít jich co nejvíc.
 .
Lidi, uvažujte!
 .
Pandemický kovid se neléčil. Nikdy a ničím. Ani se lék nehledal a nehledá. Lékař v drtivé většině případů doporučil, pokud možno po telefonu, paralen a klid na lůžku, a v případě, že se pacient dusí, má si zavolat rychlou.
 .
Léky na kovid neexistovaly. Isoprinosin, Ivermektin byly staženy z prodeje a de facto zakázány.
Jediná pomoc proti kovidu je, podle oficiálních zdrojů,  očkování. Očkování vakcínou, která mění imunitu člověka, jeho genom, a je v podstatě nevyzkoušená. Schválená pouze podmíněně, konečná studie proběhne někdy v roce 2023. Od letošního roku je masivně podporováno očkování touto nevyzkoušenou a dostatečně netestovanou vakcínou. Nikdo z oficiálních míst -ministerstva zdravotnictví, Evropské orgány, nikde nezdůraznily ani neupozornily na to, že příjemce vakcíny se stává fakticky pokusným objektem příslušných farmaceutických firem.
 .
Farmaceutické firmy si vymohly beztrestnost v případě nežádoucích účinků vakcín. Očkování – i podle oficiálních zdrojů – v podstatě ničemu nebrání a nepomáhá – očkovaný člověk může být nakažlivý, může virus roznášet dál a dál, a přesto jsou mu slibovány výhody, v podstatě protiprávně, oproti lidem neočkovaným.
 .
Neočkovaní lidé jsou, rovněž protiprávně, dehonestováni, kráceni na svých právech, vypovídáni ze zaměstnání, a přitom stále pokrytecky platí, že očkování je dobrovolné.
 .
Je prostě něco shnilého ve státě Dánském ….Shakespeare, Hamlet – pro ty, kdo by mě chtěli napadnout za nekorektní vyjádření proti Dánům…jinak řečeno – něco tu děsně smrdí.
 .
Vidlák a jeho ovce to necítí. Jásavě, s písní na rtech, se jdou nechat naočkovat něčím, o čem v podstatě nikdo neví, co to s ním v budoucnosti udělá. Je jim přáno.
 .
Ne, nebudu končit prosebným zvoláním – dělejte si, co chcete, ale nechte nás, neočkované, na pokoji.
 .
Ne…chci končit apelem na lidi. Seberte rozum do hrsti, přemýšlejte, snažte se dát věci do souvislostí…ty nelogičnosti, očividné lži a manipulace na nás křičí přímo z oficiálních zdrojů, z mainstreemu.
 .
A nevěřte tomu, že jako očkovaní budete mít klid a navrátí se vám starý dobrý život. Nevrátí. Ty restrikce, lockdowny, roušky, první až padesáté očkování tu budou pořád, do té doby, dokud neřekneme  opravdu hlasité a nepřeslechnutelné NE.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 237 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
122 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)