PEKOVA
15.7.2021
Kategorie: Společnost

Nechte “zpívat” MUDr. Pekovou

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Jsem trochu zmatený a dost smutný. Česká televize a její mediální souputníci nám, neznalým a zmateným, předkládá informace o tom, že pozitivně testovaných na covid bylo třeba 147 a hodnota R prudce vzrostla. K tomu si přizve ‘odborníky‘ a odborníky, kteří do tématu vnesou několik významných vykřičníků, pohrozí podzimním lockdownem a ve shodě s Andrejem Babiše začnou rozdávat tenisky jako odměnu pro nerozhodnuté neočkované, kteří se nechají očkovat. A mně v tom chybí ten druhý hlas. Neslyším ho tam.


MUDr. Soňu Pekovou PhD. na vlnách České televize neuvidíme. A Soňa Peková, když už někde dostane prostor (a ne že by o něj, jak jsem vyrozuměl, nějak usilovala), mluví zajímavě, nesmírně zajímavě. Ukazuje na nesrovnalosti, pochybuje a srovnává informace ze své dvacetileté zkušenosti přímo z laboratoře, kde se setkává právě i s podobnými potvorami jako je covid. A i přes mediální lynč z minulého roku si stále stojí za svým. Kolem covidu se ovšem našlapuje, téma se bere v rukavičkách jednostranného pojetí.

Já chápu, že když premiér země začne rozdávat z daní nakoupené tenisky, jde do tuhého. A do tohoto procesu vpustit MUDr. Soňu Pekovou je risk. Protože Peková zpochybňuje klíčové otázky a hlavně odpovědi celé ‘kauzy‘ covid. A to včetně očkování, které rozhodně nepovažuje za dobrou Tečku, jak tvrdí vláda.

Jsem pro, aby se Soňa Peková, a její názory, stala mainstreamem? Ale vůbec ne. Jen zdvihám otázku toho, jestli je ta naše Česká televize skutečně tak nestranná, když z jejích útrob na nás křičí jen vyvolávání paniky vůči stoupajícím číslům pozitivně testovaných na covid, ale nesnaží se podchytit paniku stran pochybností o původu viru, nezazní pochybnosti o očkování, nezazní kritika farmaceutického průmyslu. A to ne pouze teď, ale během celého tohoto roku, kdy se očkování stalo středobodem řešení všech zúčastněných. Vládou počínaje, posledním pořadatelem koncertů konče.

A slova Soni Pekové mají, dle mého pohledu, váhu, měla by být slyšet, mělo by se o nich vážně diskutovat. Protože mnohé její vývody dávají smysl. Vir vznikl v laboratoři? My neznalí blbouni o tom můžeme spekulovat, Peková to umí podchytit odborným pohledem, který jako kdyby se z veřejné diskuze ztrácel. A to je přece chyba. Nebo není? Je lepší to stádo neinformovaných blbounů prostě vyplašit čísly a natlačit je pod injekční stříkačku, o jejímž užitku panují mezi mnoha a mnoha lidmi pochybnosti?

Za obzvláště důležité bych pak považoval přesvědčení Soni Pekové, která neustále poukazuje na to, že covid není přírodního původu. Vidí to ve své laboratoři pod mikroskopem, neřídí se ideologií a politickými čachry se Světovou zdravotnickou organizací. Upřímně, mě skutečně zajímá, jestli je to vir na zakázku, jestli unikl náhodou a který prašivý pes za tím stojí. Protože pokud je možné, a Peková tvrdí, že to možné je, že by se podobné svinstvo mohlo náhodou i ‘náhodou‘ dostávat z laboratoří k užívání celé populace planety, tak máme problém. Sakra problém. Dodatek – Soňa Peková neužívá pojem ‘náhodou‘, ale pouze pojem náhodou.

Pokud jsou tady oprávněná podezření, že vir je umělého původu, musí se to vyšetřit a musí začít padat naprosto likvidační, exemplární a drakonické tresty, protože pokud to jednou projde, projde to i podruhé. A to pak budeme pod diktátem různých covidů do skonání věků. A upřímně, mně se ten covidový strach a covidové roztrhávání společnosti strašně nelíbí. V lecčems to prostě začíná připomínat totalitní manýry. Chtěli jsme příští měsíc vzít děti podívat se do Prahy. Na kolotoče, pročuchat muzea, vyfunět na Petřín a na Hrad, ukázat jim matičku měst. Kašleme na to. Ne ze strachu z covidu, ale ze strachu z covidismu, který celou společnost ovládl. A velmi se obávám podzimu, kdy začne tuhé obviňování neočkovaných a jejich faktické deklasování na nečisté. Současný směr politických provolání tomu napovídá. A není to vůbec dobrý pocit. A rozhodně to není vůbec dobře.

Nekřičím, že Soňa Peková má pravdu ve všem, ani si to nemyslím. Jen je potřeba mluvit a hledat, pídit se, pátrat, dozvídat se a vědět. Ne být pouze poučován. Dovolím si dodatek – ano, Soňa Peková minulý rok touto dobou tvrdila, že covid do Vánoc zmizí. Nezmizel, což se bere jako její selhání. Na to Peková odpovídá, že původní varianta covidu v tu dobu skutečně nebyla k nalezení. Nepřirozeně nastoupila nová varianta, po ní další a další. Podívejte se na čerstvý rozhovor s ní. Česká televize jej nezprostředkuje, k naší všeobecné škodě.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 416 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)