j-plug
7.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Nechte zákazníky sáhnout, ale chraňte. Účinná je ochrana zboží kabelem

Loading...
Sdílejte článek:

Samoobslužné prodejny, kdy si zákazník sám sáhne na produkt, případně si vyzkouší některé funkce, jsou dnes již samozřejmostí. Snižují množství potřebného personálu a zákazníkovi samotnému dávají více svobody. V obrovském množství produktů na trhu v dané či podobné kategorii si chce zákazník produkt chytnout do ruky, vyzkoušet, srovnat, a nechce být rušen ani tlačen do nákupu dříve, než se sám rozhodne. Takto vystavené zboží však každý obchodník musí umět zabezpečit. Zejména pro elektroniku je ideálním řešením ochrana zboží kabelem.

Kabelová ochrana zboží umí nabídnout zákazníkovi svobodu při seznamování se s produktem, a současně chránit obchodníka před ztrátami krádežemi. Podle statistik se v obchodech, ve velkých řetězcích i menších obchodech v Česku ukradne zboží za více než 10 miliard korun ročně. Ze statistik však plyne, že až 80 % krádeží tvoří ztráty způsobené zaměstnanci a dodavateli. Což ovšem nevypovídá o tom, že ochrana zboží před zloději přímo na prodejnách není důležitá. Spíše naopak. I díky využívání ochrany zboží kabelem se tyto škody neustále snižují.

Pro ochranu kabelem se ideálně hodí především různá menší elektronika

Mobilní telefony, tablety, notebooky, fotoaparáty, videokamery, sluchátka, ale i holicí strojky, různé masážní přístroje… To je jen několik produktů, které umí kabel ochránit před odcizením na prodejně. Zákazníkovi zůstává kontakt s produktem, ten je přitom bezpečně zajištěn.

Napadlo vás už kabelem zajistit módní zboží? I u něj je tento typ ochrany možný a efektivní. Takto lze zajistit například kabelky.

Kabelové zajištění na výstavách

Podobně lze výrobky i prezentační zařízení, zajistit na různých veletrzích, výstavách a prezentačních akcích. Běžně se takto zabezpečují především notebooky, na kterých prezentujeme, či prezentované zboží různého druhů. Opět zejména z oblasti elektroniky.

Novatec Sicherheitstechnik dodává kabelovou ochranu zboží v celé škále typů

Firma Novatec Sicherheitstechnik je pro vaši prodejnu, nebo vaši situaci schopna navrhnout kompletní ochranu zboží. Ať již formou zajištění kabelem, nebo jiným vhodným zajišťovacím systémem. Toto navržené zajištění firma rovněž dodá, nainstaluje a odladí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 851,60 Kč
Vybráno 31.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 311 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.