j-plug
7.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Nechte zákazníky sáhnout, ale chraňte. Účinná je ochrana zboží kabelem

Sdílejte článek:

Samoobslužné prodejny, kdy si zákazník sám sáhne na produkt, případně si vyzkouší některé funkce, jsou dnes již samozřejmostí. Snižují množství potřebného personálu a zákazníkovi samotnému dávají více svobody. V obrovském množství produktů na trhu v dané či podobné kategorii si chce zákazník produkt chytnout do ruky, vyzkoušet, srovnat, a nechce být rušen ani tlačen do nákupu dříve, než se sám rozhodne. Takto vystavené zboží však každý obchodník musí umět zabezpečit. Zejména pro elektroniku je ideálním řešením ochrana zboží kabelem.

Kabelová ochrana zboží umí nabídnout zákazníkovi svobodu při seznamování se s produktem, a současně chránit obchodníka před ztrátami krádežemi. Podle statistik se v obchodech, ve velkých řetězcích i menších obchodech v Česku ukradne zboží za více než 10 miliard korun ročně. Ze statistik však plyne, že až 80 % krádeží tvoří ztráty způsobené zaměstnanci a dodavateli. Což ovšem nevypovídá o tom, že ochrana zboží před zloději přímo na prodejnách není důležitá. Spíše naopak. I díky využívání ochrany zboží kabelem se tyto škody neustále snižují.

Pro ochranu kabelem se ideálně hodí především různá menší elektronika

Mobilní telefony, tablety, notebooky, fotoaparáty, videokamery, sluchátka, ale i holicí strojky, různé masážní přístroje… To je jen několik produktů, které umí kabel ochránit před odcizením na prodejně. Zákazníkovi zůstává kontakt s produktem, ten je přitom bezpečně zajištěn.

Napadlo vás už kabelem zajistit módní zboží? I u něj je tento typ ochrany možný a efektivní. Takto lze zajistit například kabelky.

Kabelové zajištění na výstavách

Podobně lze výrobky i prezentační zařízení, zajistit na různých veletrzích, výstavách a prezentačních akcích. Běžně se takto zabezpečují především notebooky, na kterých prezentujeme, či prezentované zboží různého druhů. Opět zejména z oblasti elektroniky.

Novatec Sicherheitstechnik dodává kabelovou ochranu zboží v celé škále typů

Firma Novatec Sicherheitstechnik je pro vaši prodejnu, nebo vaši situaci schopna navrhnout kompletní ochranu zboží. Ať již formou zajištění kabelem, nebo jiným vhodným zajišťovacím systémem. Toto navržené zajištění firma rovněž dodá, nainstaluje a odladí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 324 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.