15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1
17.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Nechte si postavit svůj dům snů

Sdílejte článek:

(PR) 17|12|2015

Splňte si svůj sen a nechte si postavit jedinečný dům na klíč. Stačí si pouze objednat vysněný typ a počkat, než vám dům postaví. Podívejte, co nabízí firma se specializací na švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby.

Použití kvalitních materiálů

Pro dosažení maximální kvality a odolnosti stavby jsou využívány pouze kvalitní materiály a osvědčené technologie. Použití pravých pálených cihel Porothem a správných izolačních materiálů umožňuje snížení energetických nároků celé budovy. Celkovou vysokou odolnost a dlouhou životnost budovy podpoří originální pálené střešní tašky Tondach, které mají certifikovanou záruku až 33 let.

13132-1

Dohled skutečných profesionálů v oboru

Na stavbu rodinných domů na klíč dohlíží profesionální stavbyvedoucí, který má více než 30 let zkušeností v oboru a dohlížel například i na stavbu pětihvězdičkového hotelu. Zvládal stavbu až 80 rodinných domů najednou a tak můžete mít jistotu, že výsledek bude skutečně kvalitní a jedinečný.

Domy na klíč oceněné prestižními certifikáty

Nabízené nízkoenergetické domy na klíč se mohou pochlubit prestižními britskými, kanadskými nebo švýcarskými certifikáty, které oceňují především kvalitní provedení stavby, velmi nízké energetické náklady, využití termoizolace nebo kvalitní projektové řízení s důrazem na bezpečnost během výstavby. Kanadské dřevostavby se pyšní i velmi prestižním oceněním Solid Wood Construction.

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1

Chytré financování a bydlení za cenu nájmu

Zkušený bankéř vám nabídne ideální hypoteční úvěr, díky kterému budete každý měsíc platit méně, než je klasický český nájem. V případě speciálních požadavků není problém domluvit se na co nejvýhodnějším řešení. Navíc momentálně můžete využít slevu 200 000 korun na luxusní podlahu, podlahové topení nebo luxusní koupelnu. Rodinné domy na klíč si tak může pořídit téměř kdokoliv.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 246 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.