VIRVAKCINA
6.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nechte se očkovat

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVAV pokorném předklonu vzdejme hold Evropské unii a firmě Pfizer. A všichni tradá do očkovacích center pro včeličku a pak už jen světlé zítřky a zářivá budoucnost. Pryč s pochybovači a zrádci všemi, jsou to stejně jenom babkovrazi, dědkovrazi, a vůbec všeobecně lidé asociální, přisluhovači Kremlu nebo Pekingu a taky určitě nemají rádi štěňátka.

Hurá…hurá…no…nějak mi to “hurá” nejde od srdce. Jsem totiž šťoural. Možná to bude tím, že nemám babku ani dědka, ba dokonce tou babkou jsem sama, ale tak vám nějak nevím. Přestože radostná a optimistická propaganda plná naděje na lepší příští jede na plné obrátky, světoví i naši politici se s thymolinovými úsměvy nechávají očkovat v přímém přenosu před televizními kamerami a fotoaparáty novinářů, občas to v té jednotné jásavé tónině falešně skřípne. Tak jako nenápadně, mimochodem…ale přece jenom.
 .
Pomíjím informace alternativy o různých dost nepříjemných vedlejších účincích oné zázračné vakcíny Pfizer, které mainstream, samozřejmě jenom z ostychu, pečlivě tají, pominu i názory a pochyby jiných než těch jedině správných kapacit a odborníků, které mainstream tají neméně pečlivě, zkusím se poradit s tím, co znám a mám vyzkoušené. S vlastní hlavou.
 .
Dle informací oficiálních médií s vakcinou Pfizer na věčné časy a nikdy jinak. Je nejlepší, nejspolehlivější a naprosto v pořádku. Jenom…tak nějak ještě není docela schválená, jenom podmíněně….a konečná studie o jejích účincích bude k dispozici až někdy za tři roky. 
 .
V oficiálních médiích teď poslední dobou začíná nenápadně probleskovat nenápadná informace, že vlastně nikdo neví, jak dlouho a zda bude ta úžasná vakcína firmy Pfizer účinkovat. Jestli očkovaní mohou chytit covida, za jak dlouho po očkování a zda budou případně nakažliví pro okolí. Tak nějak už za pochodu se zjistilo, že například pro alergiky není tahle vakcína zrovna to pravé ořechové, že…Takže pro očkovance zatím…jak dlouho bude to “zatím” trvat, zatím nikdo neví, bude platit povinnost nosit roušky, udržovat rozestupy..atd. “Zatím” také nikdo neví, jak bude vakcína působit na chronicky či dlouhodobě nemocné s nespočtem jiných nemocí, s vysokým tlakem, astmatem, srdečními vadami….a jak bude reagovat na dlouhodobě užívané medikamenty. A už vůbec nikdo netuší, co by náhodou takhle úžasná věcička mohla udělat s lidským genomem. 
 .
Lidem je slibováno, že očkovanci budou mít výhody oproti neočkovancům. Dokonce by snad mohli žít normálním předcovidovým životem, ó,  jaké privilegium,  doposud standardní lidská práva nadstandardem a zvýhodněním…Ale ne hned….”zatím” přece nikdo nic neví. Je tedy nějaký nezbytný a urgentní důvod se nechat očkovat? Pro mě z těchto snadno ověřitelných – i v mainstreamu – faktů jednoznačně vyplývá, že ne. Rezistence vůči nemoci není jistá,  nenakažlivost pro ostatní není jistá, zdravotní stav a absence vedlejších účinků po očkování nejsou jisté, návrat k normálnímu životu není jistý…víme jenom to, že nevíme nic. 
 .
Jisté, alespoň pro mě, je jedno. Firma Pfizer získá v Evropě, díky našim laskavým, obětavým a nezištným představitelům Evropské unie úplně zadarmo tak něco kolem pěti set miliónů pokusných králíků, zainteresovaní jedinci pohybující se kolem firmy Pfizer a příslušní poslušní politici budou daleko a bohatě za vodou a my…..no, nechte se očkovat.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 579 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)