coronavirus-graphic-web-feature
13.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nechte nás si to konečně odstonat!

Sdílejte článek:

JAN HINK

Vzteklý PES musí být utracen a politická smrt patří všem, co ho stvořili. Předně chci říct, že nemoc nepodceňuji, protože znám řadu lidí, kteří to již prodělali. Sice většina z nich říká, že by to normálně přechodili nebo si ani nevšimli, ale někteří měli nepříjemný průběh, horší, než každoroční virózu.

Já to nechápu, co za ignoranty řídí naše zdravotnictví. Nebo nám snad tají pravé příčiny lockdownu a tlaku na katastrofické zadlužení, které drtí celý tzv. civilizovaný svět? Mají pořád plno keců o tom, jak jim leží na srdci, aby nezkolabovala péče o nemocné. Proč tedy v tom skóre PSA vůbec nefigurují žádné parametry týkající se hospitalizací a vytížení kapacit? O tom tam jsou jen kecy v metodice, ale skóre se exaktně počítá jen a jen z počtu pozitivně testovaných. V populaci, mezi seniory, podíl nově testovaných a vývoj v čase posunutý o 5 dní. Viz metodika PES.

Proč tam není vůbec nic o věcech, které by skutečně měly být sledovány? Podívejte se na oficiální statistiky zde, klikněte na odkaz „Denní přehledy ke stažení“, který se občas mění. Nemůžu si pomoct, ale za půl roku tam nevidím nějaké výrazné výkyvy ve vytížení kapacit JIP, přístrojů atd., které by se vymykaly z průběhu sezónních viróz minulých let. V posledních dnech při nárůstech pozitivně testovaných počet hospitalizovaných s covidem převážně klesal. Normální člověk by z toho usoudil, že covid má na zdraví populace pozitivní vliv. Nejrychleji dostupná data s grafy za poslední měsíc jsou zde.

Nikde není doložena statistická závislost mezi pozitivně testovanými a počty hospitalizovaných. A už vůbec není doloženo, že by roušky a zavřené hospody měly významnou účinnost. Nemyslím na počty pozitivně testovaných, ale potažmo na ty hospitalizace, co nás opravdu zajímají. Kdyby se podobně testovalo na rýmu nebo herpes, tak bychom pochcípali na lockdown všichni doma a v TV by neustále mleli, jak lidi umírají s oparem.

Přiznám se, že počty pozitivních mě už opravdu nezajímají. Nehledě na to, že testy jsou mimořádně nespolehlivé a pozitivně testovaná byla i coca-cola (zde). V březnu někteří odborníci, kteří byli následně umlčeni, říkali, že virus už bude stále mezi námi a až dojde k dostatečnému promoření, tak se nemocnost dostane pod kontrolu. I Prymula (zde) zpočátku doporučoval promoření, než se dostal do funce, ve které dočista ztratil soudnost. Podle mě už k tomu dávno došlo. Když je denně nově pozitivních kolem 2000 lidí (špička ledovce) a ten stav trvá už 200 dní, tak už se většina populace s virem už setkala. Už snad neplatí, že setkat se s malým množstvím viru může být pro imunitu přínosem? Místo toho do nás chtějí narvat vakcíny, které bezpříznakové nebývají. Dnes už je virus oslaben jak mutacemi (přizpůsobuje se hostiteli), tak imunitou bezpříznakových nositelů. Proč tedy máme mít furt roušky na hubě a spousta lidí má zakázáno se živit? Místo rozumem se řídíme nařízeními šílenců.

Ještě bych si dovolil řečnickou otázku. Tvrdí se, že prodělání nemoci nevytváří imunitu. Který blbec si může myslet, že podezřelé očkování ji vytvoří? Žádný z mých známých doktorů se nechce nechat dobrovolně očkovat, dokonce ani doktoři práv ne.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 913 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)