injekceockovani
24.11.2021
Kategorie: Společnost

Nechte mě (prosím) žít a případně i umřít tak, jak si zvolím

Sdílejte článek:

JANOV

V neděli 21.11. jsem po shlédnutí partie na Primě a OVM už nevydržel. Dostal mě nářek nad tím, jak jsou Covid anti-vakcinačníci pokrytečtí, protože na jednu stranu se odmítají podřídit doporučením a nařízením  systému, ale v okamžiku, kdy se nakazí covidem, tak jsou to především oni, kdo zahlcuje místa na JIP. A současně se tak stávají těmi nejdražšími příjemci zdravotní péče, kterou hradíme všichni a jejíž preventivní složku před tím sabotovali. A zabírají místa těm zodpovědným, kteří se očkovat nechají.

 

Je mi 66 let, patřím věkem do ohrožené skupiny. Býval jsem v minulosti zarputilým zastáncem plošné vakcinace. To se zásadně změnilo v důsledku výskytu dětského autizmu po očkování hexavakcínou v rodině. Vysvětlení takové události jsem našel na stránkách MUDr. Elekové (asi nemusím představovat a uvádět odkazy, kdo paní doktorku nezná, ale chce, najde si je sám). Stal se ze mě zastánce vakcinace striktně selektivní namísto vakcinace plošné.

K tomu dodám osobní zkušenost z diskuze s pracovníkem certifikačního orgánu (notifikovaná osoba) v oblasti zdravotnických prostředků. Neformální rozhovor proběhl u piva, v době před covidové, na veletrhu v Hannoveru. Během diskuze se probralo i téma nešťastného případu autizmu v rodině a aplikace hexavakcíny obecně. Detaily nejsou podstatné, nicméně, zmiňovaný pán byl jejím bezvýhradným zastáncem s poznámkou o zcela bezvýznamném procentu výskytu vedlejších účinků.

Zdvořile jsem opáčil, že něco takového se bude těžko vysvětlovat mé neteři s postiženým synem, a mimoděk jsem se zeptal, jestli k hexavakcíně existuje alternativa. Bingo!!! Údajně existuje. A sice, je prý možné požádat o aplikaci individuálních vakcín v samostatných termínech tak, jak se to dělávalo za „totáče“. Zádrhel je, že tento způsob vakcinace nehradí pojišťovny, matky by si to prý musely samy zaplatit… OMG! Která pochybovačná matka by nebyla ochotná pro zdraví svého dítěte zaplatit (údajně) 15 tisíc? Jenže o této možnosti nikdo neví a lze se jen domnívat, v zájmu koho je, že tato informace není veřejně dostupná. Místo toho se nechtěně vytváří podmínky pro spontánní vznik různých „podzemních“ anti-hexavakcinančích hnutí, jejichž členové/členky (povětšinou matky) povinné očkování svých dětí švindlují nebo přímo sabotují. A „odborníci“ nechápou…

S očkováním proti Covidu je to dnes obdobné. „Nepovinně povinná“ vakcinace je vydávaná za jedinou možnou cestu bez alternativ, jinak se prý zdravotnický systém zhroutí.

Jenže alternativy existují. Pro mě je jejich nejlepším propagátorem prof. Beran (každý zná nebo ať si najde). Hlavní myšlenkou jím navrhovaného postupu je primární ochrana rizikových skupin. A to včetně jejich selektivní vakcinace(!), která by ovšem sloužila především ke zmírnění průběhu onemocnění a tím k minimalizaci počtu těžkých průběhů lidí v ohrožené skupině.

Podle Berana není okamžité celoplošné očkování všech skupin společnosti (dlouhodobě zatím neověřenými vakcínami) stejně jako celoplošné testování nutné, jen zbytečně zatěžují celý společenský systém. O plošných uzávěrách ani nemluvě. Problémy je třeba řešit individuálně přednemocniční léčbou. Léky na to existují, i když (zatím) formálně neschválené pro aplikaci na covid. Beran zmiňuje Isoprinosine, jinde se lze dočíst o Ivermektinu. Ano, jednalo by se o experimentální léčbu, ale copak je aplikace současných vakcín něco jiného, než experimentální léčba? Ať mi někdo vysvětlí rozdíl.

Na plošně organizovanou přednemocniční léčbu ale v důsledku kategoricky zvoleného postupu plošné vakcinace a dalších plošných opatření už nezbývají síly ani prostředky, systém je vyčerpaný a zahlcený.

 Mou inspirací je v tomto Václav Klaus starší: (https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/671574/exprezident-klaus-79-porazil-covid-lecil-se-doma-a-prozradil-co-mu-pomohlo.html

Naučit se s covidem žít jako žijeme s jinými nemocemi, to je Beranův hlavní vzkaz. Viru Covidu se neubráníme, dříve nebo později jej proděláme (a nejspíš opakovaně) všichni. Zůstane s námi trvale.

Proč tyto a podobné informace nejsou plošně a volně k dispozici? Proč si musím kupovat Isoprinosine v Polsku? Proč není Ivermektin k dostání těm, kdo jsou ochotní podstoupit riziko jeho použití raději, než se nechat očkovat? Proč jsou lidé jako prof. Beran, prof. Turánek aj. ostrakizovaní? Proč nás politický a mediální svět nutí pro získání celkového pohledu na problematiku hledat informace všude jinde, jenom ne u hlavních zdrojů informací? Proč je to podobné jako za „totáče“, kdy jsme museli pro získání alternativního pohledu poslouchat Londýn, Hlas Ameriky, Svobodnou Evropu?

Mám v sobě dvě dávky mRNA vakcíny Pfizer a světe div se, zaregistroval jsem vedlejší účinky. Nahlásil jsem je v dotazníku na SUKL, zde je zbytečné uvádět podrobnosti. Snad jen to, že mě bezprostředně neohrožují na životě. Bezprostředně… Ale vím já, co s tím bude za pět deset let? Rozhodl jsem se proto v žádném případě třetí (čtvrtou, pátou…) dávku nebrat! Za měsíc, až mi vyprší platnost druhé dávky, se ze mě tím pádem stane další z řady pomýlenců, kteří sabotují vlastní dobro a ohrožují ty ostatní, hodné a rozumné. A „odborníci“ opět nebudou chápat… Jak ale můžu normálně žít v tomhle deformovaném „nepovinně povinném“ očkováním posedlém světě a současně neztratit úctu sám k sobě?

Jsem jen „hloupý“ technik, ale umím číst, dívat se, poslouchat, přemýšlet, analyzovat. A hlavně – jsem zvyklý přijímat důsledky všech svých rozhodnutí. Nestojím o ochranu ze strany těch „chytrých a vzdělaných“, kteří tak často „nechápou“ přístup těch „natvrdlých postarších nevzdělanců“ (většinou z Moravy), jako jsem já… Vlastně, nejen že nestojím o jejich ochranu, já těmi arogantními vševědoucími a od reality zcela odloučenými jediněpravdovými teoretiky pohrdám. Prakticky mě tak svými apely a násilným přesvědčováním nutí dělat přesně opak toho, co by chtěli, abych dělal.

Ale o to nejde. Nemusíme se mít navzájem rádi, ale musíme umět vedle sebe žít. Jde o to najít řešení vyhovující všem. Jen tak se situace může uklidnit a vyřešit podstata současné krize.

Můj návrh řešení je: Chci smír, ale umožněte mi (prosím) žít a případně i umřít tak, jak si sám zvolím.  Nenuťte mě šidit a obcházet vaše vymyšleniny. Nechte mě a mně podobné rozhodnout se, jestli se podřídit nebo nepodřídit oficiálním nařízením za cenu rizika z toho vyplývajícího, kteréžto si plně uvědomuji. Podepíšu informovaný souhlas či jiný právní dokument, kterým se v případě osudového omylu zřeknu možnosti umístění na JIP ve prospěch těch svědomitých občanů. Případně se zřeknu i jiných výhod. Je to k diskuzi.

Myslím, že taková možnost by byla férovým řešením pro všechny. Pro zastánce plošné covid vakcinace i pro jejich odpůrce.

Poradí někdo, jak se takového stavu dobrat?

Amen.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 953 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)