vezeni
2.2.2021
Kategorie: Společnost

Nebudeš poslouchat? Nechceš vakcínu? Tak tě strčíme do novodobého koncentračního tábora

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Při pohledu na vězení pro neposlušné Covid občany se mi otevřela kudla v kapse. Jak je možné někomu dovolit, byť jen nápad na, zavírání lidí, co chtějí jen svobodně žít, pracovat, milovat a vychovávat děti.

Skopčák zůstane Skopčákem i kdyby se samo nebe vzbouřilo a přidalo se k němu i peklo. Co to je za národ kterému žádná sviňárna není cizí. Nebudu dělit Němce na ty dobré a na ty zlé, protože je mi srdečně jedno kdo za to může. Oni si volí toho kdo je zastupuje, oni tam žijí a oni dopouští se neodpustitelného.

Nebo čekáme až budeme psát poldům SMS jestli se můžeme projít a čekat až nám to milostivě dovolí? Ano, tohle se děje na Slovensku. Bratři Slováci jsou na tom ještě hůř než Moraváci, Slezané a Češi. Jenže, co uděláme až nějaké zmetka napadne stejné postup a vy budete uzamčeni mezi stěnami bytu a domu a bez státu z něj nevystrčíte ani no.

Při pohledu na vězení pro neposlušné Covid občany se mi otevřela kudla v kapse. Jak je možné někomu dovolit byť jen nápad na zavírání lidí, co chtějí jen svobodně žít, pracovat, milovat a vychovávat děti. Nebudeš poslouchat? Nechceš vakcínu? Tak tě strčíme do novodobého koncentračního tábora. Ano, už nevypadá jako Sobibor, Osvětim či Terezín. Podobá se běžnému kriminálu, ale co víme o tom, co se bude dít za zdi toho baráku.

Ať se nám to líbí nebo nelíbí, jsme s nimi v jednom spolku a můžeme se dočkat stejného nařízení. Už se vidím v base jak koukám přes mříže. Co jsem provedla? Nic. Jen se nehodlám nechat očkovat a nenechám si strkat nějakou kravinu do nosu. Chcete vědět, co máme za viry? Máme jich hodně. Třeba streptokoka v krku, a víte že ho tam máme skoro všichni? Je normální, že jsme plní bacilů a virů. Žijeme v přírodě a ničemu se nevyhneme. Ta jejich podivná pandemie je zde rok a polovina populace už bude promořená, protože to jinak není ani možné. Pořád chodíme kam musíme a všude můžeme narazit na nakažené osoby které o tom ani neví.

Víte že i lidé v Česku by nejraději odpírače vakcíny pozavírali do táborů? Ano, je to tak. Na Novinkách.cz se tak vyjádřilo velké množství lidí. Kdo mne opravdu zklamal je bývalý hokejový brankář Holeček, který by odpírače také nejraději vidět někde odstranění od jeho vzácného těla. Často to čtu na Face v komentářích jak by odpírače zavírali. Opravdu si ještě chcete říkat lidé? Styďte se.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 502 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)