eu-flag-2108026_960_720
20.6.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Nebude kam utéct … nastupují Urválkové

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Na západě Afrika, na jihu Osmanská říše, cesty na východ už dnes pilně zaminovávají naši neohrožení bojovníci z řad politiků, dokazujíce tím svou oddanost pronajímatelům představ nového světového pořádku. Kašpárci na jedno použití žvaní o suverenitě a nezávislosti, kterou už sami skoro nemáme. Hrají si na soudce poučující o tom, jak se má kde vládnout, jak napravit Čínu, Rusko, Bělorusko a další a další země, přitom sami nejsou schopni jiné než ponížené reakce na vše co přichází z Bruselu.

Partu podělanců kořících se SSSR nahradila parta kořící se EU. Ta pak aby zamaskovala svou naprostou neschopnost hájit zájmy svých občanů proti skutečným hrozbám, bojuje za práva občanů v zemích, kde nás nikdo nezná. Zatím u nás noví Urválkové, opírajíc se o soudní trendy EU oživují pěstování národní autocenzury, která nám nasadí náhubky možná na – furt.

V roce 1983 jsem nevěřil, že se dožiji konce éry budování socialismu. V roce 1993 jsem nevěřil, že se dožiju doby, kdy by se k nám mohl socialismus vrátit. Pokud ještě pár let vydržím tak zemřu v tom, do čeho jsem se narodil. Protože pokrok nezastavíš, tak pár změn tu je. Neklaníme se hvězdě, srpu a kladivu, ale jen hvězdám a hvězdám s pruhy. Původní cíl zničení kapitalismu nám změnili a dnes vedeni revolučním velkokapitálem pácháme světovou revoluci s cílem zachránit planetu před námi samotnými. Dokážeme to jako zcela svobodní a volní jedinci, zbaveni starostí o soukromý majetek a překonané a rušivé rodinné vztahy. Sdílení všeho bude konečným naplněním cíle všech dnešních pirátů a vůbec celého socialistického demobloku. V USA během tohoto „panteřího skoku“ historici zjistí, že Ježíš a Marx byli černoši a Lenin indián. Francouzi se omluví muslimům za Karla Merlota, který jejich porážkou u Poitiers v roce732 zastavil pokrok a odsunul ovládnutí Francie až do dneška. Němci pak prohlásí Hitlera za sjednotitele Evropy, kterému záměr nevyšel díky barbarskému útoku ruských hord. A u nás z Husa uděláme prvního liberálního demokrata a z Žižky bojovníka za sociální spravedlnost.

Má naděje, že se západní bláznovství zastaví nárazem na čtyřicetiletou zkušenost zemí, které tím prošly a že si zachováme zdravý rozum a svobodu, pomalu vyprchá. Mám strach, mimo Boha, v cokoli věřit. Nevím jak rychle, ale přichází doba, kdy takoví jako já nebudou mít kam utéct!! Jak dlouho asi potrvá, než cizí peníze a páté kolony nových levičáků rozloží Polsko a Maďarsko – stejně jako nás?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 401 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
72 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)