garazova-vrata-univers-35_1353320068
23.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nebojte se nákupu garážových vrat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 24|04|2016

Nákupy nutných věcí, o kterých toho moc netušíte, nejsou moc zábavné. Nevíte, podle čeho se řídit – koukat víc na cenu nebo raději na kvalitu? A v čem vlastně tu kvalitu hledat? Přesně to běží hlavou spoustě lidem, kteří se chystají pořídit si moderní garážová vrata.

Obavy svých zákazníků dobře znají ve společnosti Univers. Nabízí česká garážová vrata vyráběná v Kadani a každému zákazníkovi se věnují individuálně. Zástupce společnosti se s vámi domluví na osobní schůzce a nejlepší je, když ho zavedete přímo ke garáži, kam chcete sekční vrata namontovat. Technik vám vysvětlí, jak montáž probíhá a jaké máte možnosti, a podle toho se rozhodnete a bude vám vypracován konkrétní návrh na sekční garážová vrata. Praha, Středočeský a Plzeňský kraj jsou hlavním polem působnosti společnosti, do těchto destinací za vámi rádi dojedou.

Co musíte rozhodnout sami?

foto_DoorHan_3Už od začátku je dobré vědět, zda máte zájem o sekční garážová vrata s motorem nebo bez a jaká barva se vám domů bude hodit. Motorové ovládání je dnes standardní, ovladač se dá dokoupit v atraktivních barvách, podle návodu na webu si ho sami nastavíte. Když přijede technik na montáž vrat, s naprogramováním ovladače vám pomůže. Nemusíte být zrovna technický typ. Otevírat a zavírat vrata pak už zvládnete. Základních barev vrat je k dispozici šest, za příplatek 9 % jsou možné i další. Termín dodání se pak prodlužuje asi o týden, běžně jsou to 3 – 4 týdny.

Když jsou vrata vyrobená, společnost kontaktuje zákazníka a vyšle technika, který provede odbornou montáž. Sekční garážová vrata Plzeň si samozřejmě můžete nechat jen přivést a namontovat si je sami. To je však spíš výjimečný případ. Většina lidí právem věří odborníkům.

Společnost Univers patří k největším prodejcům vrat u nás, ročně prodá přes 1000 kusů garážových vrat. Na trhu působí už přes čtvrt století, zákazníci si pochvalují spolehlivost a profesionalitu. A hlavně se u nich nemusíte bát nakoupit ani v případě, že jste úplný laik a o sekčních garážových vratech nic nevíte. Technici vám vše ochotně vysvětlí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.