alzbetko
1.6.2021
Kategorie: Společnost

Nebinární Alžbětko pociťuje bezmoc a zoufalství

Sdílejte článek:

JIŘÍ BERÁNEK

To já taky. Když vidím jací lidé se nám snaží měnit naše životy. Že nevíte kdo je nebinární Alžbětko? Z toho si nic nedělejte. Do dneška jsem na tom byl úplně stejně. Alžbětko je přírodní úkaz něco jako Greta Thunberg.

Dnes mi zkazil dobrou snídani článek z iDnesu pod titulkem “Jsme zoufalí. Oteplí se o 4 stupně, z jihu nás čeká migrace, varují aktivisté“.

Já když slyším nebo čtu slovo “aktivista”, tak už předem očekávám nějakou zhovadilost.

Členové radikálního hnutí Rebelie proti vyhynutí (Extinction Rebellion) Alžbětko a Veronika Holcerová kázali v Rozstřelu své bludy. Prý jsou zoufalí a strachují se o budoucnost. Takových lidí je hodně, ale z jiných důvodů než tito klimatiční aktivisté.

Já jsem tady a teď taky zoufalý. Celý život jsem žil v omylu. Myslel jsem si třeba, že menstruovat mohou jenom ženy, ale v poslední době je nám vysvětlováno. že menstruovat může kdokoli. Všichni víme, že když mají ženy své dny, že je to s nimi někdy k nevydržení.

Když má své dny nebinární Alžbětko, tak by to mělo zůstat doma a ne se zviditelňovat v médiích se svými hloupými názory a postoji.

Jsem rád, že už nejsem mladý, a rozhodně nemám v úmyslu měnit své názory a postoje a skákat jak tito mladí aktivisté pískají. Starého psa holt novým kouskům nenaučíš. A s Alžbětkem bych fakt na pivo nešel. A kdybych byl mladší a svobodný tak ani na rande. Vlastně ani nevím, jak v době “Me Too” se člověk vůbec dostane až k momentu žádosti o schůzku. Ono to Alžbětko asi bude mít problém najít si vůbec nějaké normální přátele kromě svých souvěrců, když vlastně ani netuší, jestli je žena nebo muž. Potvrzuje to i fakt, že do Rozstřelu si přineslo nějakou květinu, která je prý jeho dlouhodobým přítelem…

Jo a obě osoby v Rozstřelu se přiznali nebo přiznaly, že nejí maso. Bůh nás ochraňuj před těmito zoufalci, kteří chtějí měnit svět k obrazu svému.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 255 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)