ZLO2
11.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nebezpečný svět

Sdílejte článek:

MAF

V dnešním názorově vyšinutém světě mě včerejší tragédie v Ostravě  příliš nepřekvapuje. Ostatně jsem něco takového tušila (byť ne u nás), ale v Evropě, která je strachy podělaná i z názvu Vánoční trhy (dnes jsou to Svátky světla a podobné pitomosti), aby nejitřila city muslimských imigrantů.
 .
Vlastně to, co se dnes děje, připomíná spíš nepovedenou grotesku, z níž čouhá lež, pokrytectví a zbabělost jak příslovečná sláma z bot. Veřejnoprávní média, podporována neziskovkami  chrlí do éteru opěvné ódy na skvělé eurounijní záměry a počiny, slogany o pravdě a lásce, co vítězí nad lží a nenávistí, které jsou už dávno anachronismem (nicméně vysoce erudovaní a historicky poučení redaktoři jim dozajista věří), jenže…
 .
Skutečná realita si jde svou vlastí cestou a svět se točí po svém. Ani po naprostém debaklu nekonečné antibabišovské kampaně, která má naopak úplně opačný efekt – stoupající volební preference ANO (STEM), se jim v hlavách nerozsvítí. Nedochází jim naprostá nereálnost společného soužití lidí diametrálně rozlišných kultur, náboženství a civilizační úrovně, jemuž se ne a ne dařit i přesto, že v Evropě žije už několik generací imigrantů. V lepším případě  převážně v nebezpečných a izolovaných no-go zónách, v horším se z imigrantů stávají teroristé.
 .
To úporné mediální snažení líčit současný  západní svět v růžových barvách je k smíchu, ale, bohužel, i k pláči. Ano, na lep jim skáčí “mladí a neklidní” a s jejich požehnáním a za velkého mediálního  zájmu provozují své hromadné aktivistické seance. Nakolik jsou a budou neškodné, nevím. Ale neúnosná diskrepance mezi růžovým obrazem současného světa a skutečné reality může tragicky vykolejit i zralého, dospělého člověka. Přimět ho k nepředvídatelnému činu. Toho jsme byli a jsme svědky stále častěji.
 .
Chybí osobnost, o jejíž názor by se pochybující jedinec mohl opřít. Nebo možná nechybí, jen byla z veřejnosti vyzmizíkována, aby novináři nepřišli o své masky Vševědů. V té lži a pokrytectví se mnohým z nás lehce nežije a cítí ohrožení a potřebu se bránit existujícímu či domnělému nebezpečí.
Také proto je tento svět nebezpečný, nebezpečný pro tělo i duši.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 424 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.