the-world-bank-is-betting-on-mass-migration-driving-the-global-economy
26.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nebezpečné podobnosti, ale i rozdíly, mezi příchodem Romů a muslimů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Před 600 lety do Evropy přijeli Romové, (název nepřesný ale ten pravý je cenzurován), přijeli neozbrojeni, tudíž je nikdo nezadržoval a nevyhošťoval. Byli trpěni, občas někdo z nich potrestán, dodnes se nepřizpůsobili, čest výjimkám, ale mezi dnešními přistěhovalci a nimi je jeden velký a nebezpečný rozdíl který málokdo vidí.

Muslimové, černoši, ať muslimové či ne, se dostávají do Evropy stejným způsobem, přichází neozbrojení, někteří i s početnými rodinami, a dožadují se soustrasti a pomoci. Těžko je odmítnout, natož vyhostit, to by se bez násilí neobešlo, a i lidé co jsou proti migrantům by s hrůzou couvli.

Co z toho vyplývá? Že se také nepřizpůsobí, to dochází i vítačům, to že je budeme trpět a živit už přiznávají i elity, ale nebude to jako s Romy. Obrovský a nebezpečný rozdíl je tento:

Zatímco Romové jsou celkem nepočetný národ, z Indie už jich neproudí velké davy ani se neplaví hordy Romů přes moře, žádná jejich řízená migrace se nekoná, žádný stát za nimi nestojí, s muslimy a černochy jakéhokoliv vyznání je to setsakra jiné.

ALE HLAVNĚ!!!!! Romové se necpou do politiky, je jim ukradená, jediné co hrozí je občasná čorka, a to že žijí z dávek a dostávají bydlení zdarma není jejich vina, hloupý kdo dává, blbec kdo nebere.

Zato muslimové se do politiky cpou a moc. V Británii už jsou ve velmi významných pozicích, za krátký čas bude britský premiér muslim. Královská rodina buď bude konvertovat nebo půjde do exilu, třeba do Ruska. Jinde to teprve začíná, tak pomalu jako ta příslovečná žába v hrnci s příjemnou vlažnou vodou, že to vašim potomkům ani nepřijde, a islám bude doopravdy součástí života v Evropě. Muslimské strany hlásající přísnou šariu jsou v EU legální, a polehoučku utěšeně rostou. Za evropské prachy.

Tudíž srovnávání Romů a muslimů je klamavé přirovnání, oni nebudou žít na okraji společnosti a nespokojí se s pokřikem rasýsmus a diškriminácija, davajte nový byt, tenhle aušus moc nevydržel. To by šlo ještě ustát. Oni budou vládnout, kdo zůstane, bude v područí, bude konvertovat nebo otročit, leckdy obojí. Ale na všechno si člověk zvykne. Po pádu Říma přišla řada století tmářství a úpadku, no, nezhynuli jsme. Pouze nás čeká nepříjemná budoucnost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.