migrturecko
24.3.2020
Kategorie: Společnost

Nebezpečí se blíží z více stran

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

99% zpravodajství vysílaných v našich televizích a rádiích se týká probíhající pandemie. Přestože se řada lidí pracujících na jejím zkrocení potácí únavou, existuje řada dalších, kteří ji zlehčují. Až budoucnost ukáže, zda li by pro lidstvo bylo lepší potlačit vše rovnou v zárodku, nebo radši nechat částečně zdecimovat stavy méně odolných a pokusit se vytvořit přirozenou imunitu na nepřirozený vir. A protože existují dvě možnosti řešení, je i lidstvo rozděleno na dvě poloviny.

Můžete mít na to různý názor, ale naše vláda přijala možnost bojovat se zákeřnou chorobou, má k tomu mandát a ač mnozí říkají, že nikoliv, dělá, co je v jejích silách. Již několikrát jsme tu opakovali, že chybám se nikdo nevyhne a nebyl by to Andrej Babiš, aby si nenašel aspoň malou možnost vydělat, nicméně vládní tým si v boji vede vcelku dobře. Na zpětný pohled bude času dost a momentálně je třeba opoziční škarohlídy a jejich fanoušky tak nějak ignorovat. Ostatně kdyby byli konstruktivní v předešlém období, nikoliv pouze arogantně napadající, možná by měli více šancí podílet se na řešení stávající situace. Prvních 14 dní však o Bartošovi, Kalouskovi či Němcové nikdo ani neslyšel.

Vynechme však pro dnešek naší politickou scénu a pojďme do světa. Tam se ostatně jinak než pouze pohledem přes okno, nedostaneme. Boj na řeckých hranicích neutuchá a Erdoganova snaha zbavit se delikventů propuštěných z věznic nejen kvůli jejich přeplněnosti, ale také z důvodu účelnosti, pokračuje. Své trestance doplněné toulavými Afgánci, Pákistánci a prchajícími bojovníky Islámského státu již nedováží pouze na své hranice s Řeckem, ale po dohodě s albánským prezidentem jich má na 30 000 letecky přepravit do Albánie. Odsud by poté mohli vyrazit dále na svou pouť Evropou do vysněných cílových destinací. Těmi jsou nečekaně opět Německo, země Beneluxu a severské státy. To i přesto, že v těchto zemích momentálně řádí epidemie koronavirem spuštěná a decimující místní obyvatelstvo včetně toho přivandrovalého.

Turecko zároveň svou agresí na severu Sýrie způsobuje další navýšení počtu lidí, kteří chtějí bojovou linii opustit a hledají místo, kam prchnout. Evropa je plná k prasknutí, řeší momentálně složité problémy a jejich řešením se tak nějak štěpí. Před jejími branami stojí miliony dalších čekatelů, kterým se i přes složitost situace nadále snaží pootevřít dveře řada politiků žijících mimo realitu a organizací bohatě dotovaných státy i podporovateli, kterých se důsledky této politiky nedotknou. Jestliže americký miliardář podporuje islámskou invazi do Evropy investicemi do neziskových organizací na našem kontinentu a úplatných politiků, může z pohodlí svého amerického křesla pozorovat, co jeho pokus způsobil a jakýkoliv výsledek vnímat pouze jako buď to vyšlo nebo ne. Jeho osobně se to nijak nedotkne. Na rozdíl od nás. Snaha nastolit NWO, neboli nový světový řád, je především obrovským kšeftem pro vyvolené a prodělkem pro zbytek lidstva.

Invaze dalších migrantů momentálně hrozící především na Balkánu jejich průnikem do Řecka přes turecko-řecké a albánsko-řecké hranice by ještě více zkomplikovala jak ekonomickou, tak i občanskou krizi v Evropě. Nejde pouze o zdravotně-bezpečnostní riziko, kdy hordy potulujících se obyvatel zemí s naprosto rozdílnou kulturou a návyky po Evropě roznášejí nejen nakažlivou chorobu, ale zároveň přinášejí strach plynoucí z jejich násilné povahy založené na ignoraci toho, že by se měli chovat jako hosté, nikoliv dobyvatelé. O ekonomické zátěži není třeba ani diskutovat, stejně, jako o jejich absolutní nepřizpůsobivosti a a náboženskému fanatismu. Ostatně s tím se opět momentálně setkávají právě tam, kde došlo k uhnízdění těchto lidí z předešlých migračních vln.

Absolutní neochota naslouchat nařízením politiků, kteří je samotní přivedli a rozmístili ve svých zemích na úkor občanům a voličů, je do očí bijící. Nedisciplína původních obyvatel je sice také zarážející, ale ignorace migrantů je evidentní a bude zajímavé sledovat, co se bude dít, až budou muset například Němci přitvrdit. Jenže se zdá, že Merkelová a spol pracují vcelku systematicky na jistém vylidnění země a uvolnění místa pro další příchozí. Pokud dostane epidemie prostor a ,,vytluče“ starší generaci, byty, domy a majetky po ní budou moci být předáni Novoevropanům. Navíc se na tom všem podílí i mladá generace, která se svým chováním a zodpovědností blíží spíše migrantům než svým rodičům.

O tom, že se z nastalé situace politické elity snaží dostat i něco navíc, svědčí opatření, po kterém banky omezily výběr hotovosti z bankomatů. Věřte tomu, že jde o přechod k vysněnému zrušení hotovosti momentálně ovlivněného údajným nehygienickým placením hotovými penězi. Je to nesmysl. Důvodem je mít možnost získat absolutní moc nad Vašimi penězi a tím i nad Vašimi životy. Jen pro představu. Budete li jen trochu neposlouchat, prostě Vám stát ve spolupráci s bankou vezme možnost jakkokliv manipulovat se svými penězi a v podstatě Vás přinutí buď k poslušnosti nebo k živoření. A v případu podobné krize vyhlásí klidně sociální daň a vezme si z Vašeho účtu tolik, kolik bude potřebovat. Jistě vnímáte i to, jak snadno by k tomu docházelo a kam by asi zmizela odpovědnost za zdravou ekonomiku při možnosti mít kdykoliv kam sáhnout. Ostatně to už nyní zažíváme v Evropské unii, kdy její úředníci z Evropské komise přerozdělují peníze, které nikdy nevydělali. Třeba i pro potřeby tureckého sultána Erdogana.

Jak vidíte, neohrožuje nás jen nynější epidemie, která udělala z vyspělých evropských států pohřebiště, ale i mnoho dalších příležitostí dostat nás do jistého druhu otroctví. Bohaté státy EU budou po epidemii řešit obrovské ztráty způsobené záměrnou laxností svých politiků, Itálie byla již před touto krizí na pokraji bankrotu a Španělsko na tom není o moc lépe. Řekové dlouhodobě vysáváni německými bankami statečně a ne zadarmo vzdorují svému tureckému partnerovi v NATO. Slovanská část Evropy se společně s Maďarskem postavila jak koronaviru, tak i invazi muslimů. To i přes velké množství mudrlantů a prohnilého systému neziskového sektoru placených z různých evropských fondů a státního rozpočtu. Inteligentní člověk si tedy snad udělá obrázek o tom, co je pro nás dobré a co nikoliv. Jisté je, že jsme se dostali do okamžiku, kdy je třeba mnohé přehodnotit. EU nám bude nabízet pouze další bakšiš, nic víc. Nechají se naši politici nadále uplácet, nebo konečně najdeme svou hrdost a vezmeme si ji zpět?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Ludmila Nováková 200,- Kč, Miloslav Pecka 300,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 131,00 Kč
Vybráno 57.51%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 657 times, 9 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.