merkelislam
2.12.2017
Kategorie: Společnost

Nebezpečí pro evropskou demokracii: Angela Merkelová

Sdílejte článek:

VLADISLAV SVOBODA

Angela Merkelová se narodila v rodině luteránského kněze, v které se naučila lásce k bližnímu. Ale taktéž vyrostla v totalitní Německé demokratické republice. Zdá se, že oboje mělo silný vliv na její politickou kariéru a myšlení.

Když se objevila v Evropě vlna uprchlíků z jiného kulturního a civilizačního prostředí, zvítězil u Merkelové pocti lásky k bližnímu a proto prohlásila, že přijme všechny uprchlíky. To byl signál pro sta tisíce uprchlíků, aby se dali do pohybu. Zároveň to byl signál pro převaděčské gangy a prodejce záchranných vest a gumových člunů, že se může jednat o kšeft století. Angela Merkelová se pro ně, ač různého náboženství, stala modlou.

Jenomže těch uprchlíků bylo přece jenom moc. Takže převážila její totalitní zkušenost, kdy bez jakékoliv konstruktivní diskuze s ostatními, především východoevropskými evropskými státy, začala po evropských státech vynucovat přerozdělení uprchlíků.article_photo

Tato veskrze demokratka, jak se ráda reprezentuje, způsobila vznik “populistických, krajně nacionálně pravicových” stran, které k údivu evropských elit, získaly během krátké doby velkou voličskou základnu.

Díky své politice má problém i na domácí politické scéně, kde se Alternativa pro Německo stala třetí nejsilnější stranou a Angela Merkelová má obrovský problém sestavit vládu. Právě pohled na množství uprchlíků či slučování rodin stojí za koncem prvních námluv. A nelze se divit FDP, která se dostala po čtyřech letech nazpět do parlamentu, že si nechce uprchlíky podvázat další volby a pád do politické nicoty.

Nyní probíhají další jednání, které pravděpodobně skončí pokračováním velké koalice a dosavadní politiky. To bude voda na mlýn právě těch stran, které Merkelová odsuzuje. A nebo jednání nebude korunováno dohodou a budou předčasné volby. A to bude konec Angely Merklové v politice. Což může pomoci (k údivu) demokratickým stranám. Pokud bude pokračovat velká koalice, bude zajímavé, jak dopadnou příští volby v Německu. Aby Evropa nebyla překvapena.

Nezbývá než doufat, že to Němci brzy pochopí a zvolí si nový politický idol.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...