skolaislam
15.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Neberme multikultizaci a neomarxizaci našich škol na lehkou váhu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

K čemu komu bude, jestliže se třeba zakážou mešity nebo šátky na školách, když dnešní prvňáčci budou za patnáct let křičet – „uprchlíci“, vítejte?

Multikulturní indoktrinace českých školáků se velmi podceňuje, lidé se klamně utěšují, že když se to vymývání mozků dětí nepovedlo předlistopadovému komunistickému režimu, že nic moc nehrozí ani nyní…, že rodiče to přece svým ratolestem už nějak vysvětlí, jak se věci skutečně mají. Ale tihle lidé se ošklivě a šeredně mýlí, protože nepochopili velmi podstatný rozdíl mezi starokomunistickou indoktrinací stylem „velkého skoku“ a neomarxistickou plíživou indoktrinací „malými krůčky“, indoktrinací pečlivě dávkovanou tak, aby „pokrokové myšlení“ mohlo být využito jako ventil přirozené snahy puberťáků a dospívajících se vymezit a emancipovat vůči starší generaci, ale zároveň, aby si děti a mládež nebyla schopna vytvořit proti multikulturní propagandě dostatečně silnou mentální imunitu jako v případě, kdyby se příliš „tlačilo na pilu“ po způsobu komunistického režimu, čímž by se latentní indoktrinace proměnila v indoktrinaci natolik „bijící do očí“, že by to musel pochopit i třeťák nebo čtvrťák.

Může se nám tedy docela dobře stát, že zatímco se budeme handrkovat, zda mešity ano či ne, šátky na školách ano či ne a burkini na veřejných koupalištích ano či ne, budou nám neomarxističtí politruci z neziskovek a „řádně uvědomělí“ mladí učitelé z našich ratolestí vychovávat budoucí zapálené vítače a „odborníky“ na třetí či dvacáté pohlaví, rasové a náboženské předsudky, udávání svých kamarádů za nějakou „nenávistnou“ průpovídku třeba v hospodě po pátém panáku…, a dokonce budou takhle třeba v šestnácti či sedmnácti dělat svým rodičům přednášky o tom, jacíže jsou to „oškliví extremisti“, když si dovolili říct nějaký ten vtípek o romech, muslimech či třeba o gayích, začnou je, po způsobu „na slovo vzatých odborníků“, školit o „sociálních konstruktech“, „předsudcích/stereotypech“ všech možných druhů, budou je poučovat, jak bílá rasa nese kolektivní vinu za otrokářství, zločiny kolonializmu či vyvraždění většiny severoamerických indiánů, ovšem uvažování způsobem, že tedy i muslimové nesou kolektivní vinu za únosy křesťanských malých kluků do otroctví, aby se z nich stali muslimští bojovníci (janičáři…), o terorizmu ani nemluvě…, no tak to je samozřejmě „nenávistný projev“ jak vyšitý.

A pokud nevěříte ani po zkušenostech z Německa, Švédska, Norska či Británie, kde se od počátku tzv. dlouhého pochodu institucemi neomarxistům podařilo tyhle národy totálně zblbnout…, a to právě zejména prostřednictvím škol a univerzit a zpřízněných médií, politická moc přišla později, jako ovoce jejich indoktrinačního snažení, jakmile přibylo mladých, dostatečně zblbnutých, voličů…, tak si něco přečtěte o pronikání extrémní levice třeba do českého Skautu. A co třeba takový papež František…, jak vidno, ani největší křesťanská církev nebyla ušetřena metastázování neomarxisticko-multikulturních lží a nesmyslů.

Nechápu, proč tolik lidí bere multikultizaci a neomarxizaci našich škol tak na lehkou váhu, a naopak ve srovnání s tím naprosto podružné šátky, burkini nebo černoch na reklamním letáku se jeví, jako by právě na těchto prkotinách záviselo přežití naší tradiční kultury.

Jenže, vážení, jste na velkém omylu. Základním předpokladem k přežití naší tradiční kultury je postarat se, aby tuto kulturu ctily budoucí generace!!! Pokud tohle zanedbáme, protože, co oči nevidí, to srdce nebolí, tak nás pak to srdce zabolí desetkrát víc, až tahle nová zmultikulturalizovaná generace vyroste a převezme otěže – v politice, na soudech, v policii, armádě či bezpečnostních službách!

Bohužel, kromě pár lidí, kteří tohle nebezpečí plně chápou, jako např. Hynek Charous a do určité míry i Václav Klaus mladší, většina ostatních stále řeší jen onu pověstnou „viditelnou špičku ledovce“ (šátky, burkini, kebaby…), aniž by si uvědomovali, že devadesát procent ledovců je očím skryto pod hladinou a že právě ona pod vodou skrytá část ledovce bývá mnohem nebezpečnější než ta desetinka, jež ční nad hladinou a je nám viditelná.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.