Nazývejme imigrační krizi pravým jménem: Je to řízená muslimská invaze do Evropy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

GUY MILLÉRE 01|11|2015

V roce 1972 francouzský spisovatel Jean Raspail ve své knize “The Camp of the Saints” popsal zaplavení Evropy muslimskými imigranty, kteří proudí přes Středozemní moře. V té době byla kniha fikcí, ale dnes se stává realitou. 

Guy Millière reprezentuje pravicový, konzervativní a konzistentní postoj v otázce muslimské imigrace ve světě. V eseji pro Gatestone Institute nazval věci pravým jménem: “Je to muslimská invaze.”

  • Syrská vláda prodává pasy a rodné listy za přijatelné ceny. Mnoho imigrantů nemá ani pas, ani rodný list a odmítají dát otisky prstů.
  • Jelikož islám je součástí kultury, kde v minulosti měly evropské země kolonie, evropské země si myslely, že muslimové se bezproblémově zařadí do multikulturní Evropy. Nevyžadovaly muslimskou asimilaci, takže v mnoha případech se muslimové neasimilovali.
  • Jakákoliv kritika islámu v Evropě je označena za rasismus a islamofobii, která je považována za zločin nebo příznak mentální nevyrovnanosti.
  • Evropské obyvatelstvo má stále právo volit, ale bylo ochuzeno skoro o všechnu volební moc, protože všechna důležitá rozhodnutí se dějí za zavřenými dveřmi v Bruselu nebo ve Štrasburku.
  • Evropa se vzdala síly, takže pro mnohé vypadá být slabá a pasivní.
  • Nečekaný příliv tisíců muslimů vyvolává dojem, že tato noční můra bude ještě horší. Bezmocní obyvatelé Evropy sledují, jak politici rozhodují o této situaci za jejich zády.
  • Lídři Střední Evropy a lid, který žil pod autoritativní mocí, si myslí, že vstup do Evropské unie byla chyba. Vstoupili do něčeho, o čem si mysleli, že je svobodný svět, ale zdá se, že nechtějí být zase pod vlivem zahraničních rozhodnutí.
  • Ilegální imigranti budou žít ze sociálních dávek, dokud dané státy nevyhlásí bankrot.
  • Ve všech 28 státech Evropy je nízký nárůst populace. Počet lidí pod 30 let je 16%, tedy 80 milionů lidí. V 22 arabských zemích je počet lidí mladších 30 let 70%, tedy 350 milionů lidí.

Příliv ilegálních imigrantů se nezastavuje. Přicházejí do Řecka a na turecké pobřeží. Stále se snaží dostat do Maďarska navzdory ostnatému plotu a armádě. Jejich destinace jsou Německo nebo skandinávské země, občas Francie nebo Velká Británie. Někteří stále přicházejí z Libye. Od začátku tohoto roku prošlo přes moře 620 tisíc uprchlíků. Bude je určitě více: prozrazen tajný dokument předpokládá počet uprchlíků do konce roku kolem 1,5 milionu  (zde a  zde).

trafalgar-square-prayer_thumb-612x354

Novináři v Západní Evropě se je stále snaží prezentovat jako uprchlíky ze Sýrie, kteří prchají před válkou. Tento popis není správný, protože podle statistických údajů, které představila Evropská unie, jich je ze Sýrie jen 15-25%, ale reálné číslo je pravděpodobně ještě menší.

Syrská vláda prodává  prodává pasy a rodné listy za přijatelné ceny. Většina imigrantů je však z jiných  zemí – Afghánistán, Pákistán, Eritrea, Somálsko a Nigérie. Zdá se, že mnoho z nich nemělo naspěch. Nesou si s sebou  nové smartphony, velké sumy peněz kolem (10 až 20 tisíc eur), někdy více. Velká část nemá  žádné pasy, identifikační průkaz a odmítají předat otisky. Když lidé utíkají z domovů, berou sebou celé rodiny, ale více než 75%  imigrantů jsou muži ve věku pod 50 let.

Evropští politici na počátku tvrdili, že uprchlíci jsou pronásledováni křesťané. Dnes je zřejmé, že křesťané jsou jen malou částí uprchlíků a musí často skrývat, že jsou křesťané. Ti, co se dostanou do Evropy, jsou většinou muslimové. Znamená to, že se zde chovají jako ve svém muslimském světě: útočí na křesťany a ženy. V centrech, které slouží k jejich ubytování, jsou útoky na ženy a křesťany na denním pořádku. Evropským ženám, které bývají poblíž těchto center, je doporučeno chodit v zahaleném oblečení. Znásilnění, napadení, bodnutí a jiné zločiny jsou na vzestupu.

Političtí lídři Západní Evropy by mohli říkat pravdu a adekvátně reagovat na tuto situaci, ale je to přesně naopak. Mluví o solidaritě, humanitární pomoci a empatii. Už od začátku Angela Merkelová tvrdila (zde), že imigranti jsou vítáni, chvíli se však zdálo, že si to rozmyslela, ale rychle na to zapomněla. Ve Francii se prezident François Hollande vyjadřuje skoro identicky (zde) jako Angela Merkelová. Po srdcervoucím obrázku mrtvého dítěte na tureckém pobřeží se tisíce Němců a Francouzů vyjadřovalo jako jejich lídři, ale zdá se že tento entuziasmus rychle opadl.

Lidé ze Střední Evropy nebyli z toho nadšeni hned ze začátku. Lídři těchto zemí sdílejí tento pocit s nimi. Nikdo to neřekl sice tak rázně jako Viktor Orbán, maďarský premiér. Řekl nahlas, co si většina jeho krajanů jen myslela. Říkal o invazi a nenacházel jiného slova na takový masivní a agresivní příliv lidí do země bez pozvání. Řekl (zde), že země má právo rozhodovat o tom, koho si pustí na své teritorium a mít hlídané hranice. Zdůrazňoval, že ti, kteří sem utíkají, jsou z jiné kultury než my, a řekl, že islám nemusí být kompatibilní s evropskými hodnotami.

Lídři Západní Evropy zkritizovali jeho poznámky a přístup Střední Evropy obecně. Rozhodli se přistoupit k tvrdším řešením – nutí země přijmout povinné kvóty, které určují, kolik má která země přijmout uprchlíků, a pokud se tak nestane, přišla by nějaká forma sankcí. Martin Schulz, předseda Evropského parlamentu, řekl, že Evropa byla vystavěna na duchu sdílení potíží, a že rozpad EU je risk, který není třeba vylučovat.

Akutní rozkol vzniká mezi mezi lídry Západní Evropy a jejich obyvatelstvem. Ti, kteří vystavěli Evropu po druhé světové válce, si mysleli, že tato osvícená elita by mohla začít s čistým štítem a vybudovat vysněnou společnost, kde by vládl mír a harmonie. Protože si mysleli, že demokracie dostala Hitlera k moci, rozhodli se ji omezit (zdroj: Christopher Booker, Richard North, The Great Deception – Tajná historie Evropské unie, Bloomsbury Academic 2005). Mysleli si, že důvodem 2. světové války byl nacionalismus, tak se rozhodli, že nacionalismus je škodlivý a kulturní identity by měly zaniknout a být nahrazeny novou evropskou identitou, kterou mohou formovat (zdroj: Neil Fligstein, Euroclash: Evropská unie, evropská identita a budoucnost Evropy, Oxford University Press, 2009).

Jelikož Evropa má koloniální minulost a Evropané věřili v nadřazenost jejich kultury, řekli si, že Evropa by se měla z viny vykoupit a potvrdit, že všechny kultury jsou si rovny. A protože islám je součástí kultury lidí, kde v minulosti měly evropské země kolonie, Evropané odmítají jakoukoliv kritiku islámu a tvrdí, že asimilace muslimů bude bezproblémová; no opak je pravdou.

Jelikož si obyvatelé Evropy také mysleli, že chudoba vedla k nástupu nacismu, státy byly stavěny na základech principu sociálního státu, který měl eliminovat chudobu navždy. Dvě světové války začaly v Evropě a kvůli tomuto faktu se Evropa dohodla, že již nebude používat hrubou sílu, ale bude řešit všechny konflikty přes diplomacii a ústupky (Zdroj: Wolfram Kaiser, křesťanská demokracie a původy Evropské unie, Cambridge University Press, 2007).

Už nyní můžeme vidět výsledky. Evropské obyvatelstvo má stále právo volit, ale bylo ochuzeno skoro o všechnu volební moc, protože všechna důležitá rozhodnutí se dějí za zavřenými dveřmi v Bruselu nebo Štrasburku, kde o nich rozhodují technokraté a profesionální politici.

Kulturní identity v Evropě se dostaly až do takového bodu, že tvrzení o židovsko – křesťanských evropských hodnotách jsou považovány za kontroverzní a jakákoli kritika islámu je projev rasismu. Islamofobie je považována za zločin nebo projev mentální nemoci.

Islám se nezačlenil hladce do multikulturní Evropy. Vytváří stále více problémů, které se nedostávají na světlo. Muslimská kriminalita  napříč Evropou je ve stádiu růstu, tedy podíl muslimů ve věznicích  je vysoký. Ve Francii, které má největší muslimskou část populace v Evropě, je více než 70% vězňů muslimského vyznání. Mnohé evropské věznice se staly náborových centry pro budoucí  džihádisty. Muslimské výtržnosti mohou vzniknout kvůli lecčemu, například kvůli zákonným policejním zásahům, oslavám fotbalové ligy nebo kvůli podpoře nějakého názoru (palestinsko – izraelský konflikt).

Sociální státy vytvořily vrstvu závislou na vládních sociálních dávkách. Často se v této vrstvě vyskytují muslimové. Tyto vrstvy se odmítají začlenit do společnosti a vytvářejí si vlastní komunity, kam mají nemuslimové zákaz vstupu, například ve Francii, Velké Británii nebo Německu .

Evropa se vzdala síly, takže pro mnohé vypadá být slabá, pasivní a bezmocná.

Populace Západní Evropy si stále více myslí (zde), že z vysněné společnosti se stala noční můra. Nečekaný příval uprchlíků vytváří ještě horší představy. Bezmocní obyvatelé Evropy sledují jak politici rozhodují o této situaci za jejich zády.

Lidé ze Střední Evropy, kteří žili pod autoritativní mocí, si myslí, že vstup do Evropské unie byla chyba. Vstoupili do něčeho, o čem si mysleli, že je svobodný svět, ale zdá se, že nechtějí být zase pod vlivem zahraničních rozhodnutí. Po letech zapřažení do jha Sovětského svazu, si lidé zachovali touhu po svobodě a svébytnosti a evidentně se jejich nehodlají vzdát. Uvědomují si, co podlehnutí islámu může znamenat. Bulharsko a Rumunsko byly okupovány otomanskpu říší do roku 1878. Maďarsko bylo pod islámskou vládou více než 150 let (1541-1699).

Průzkum ukázal, že většina muslimů žijících v Evropě chce aplikovat právo šaría (zde)  a odmítá se začlenit do společnosti. Stovky tisíc muslimů žijících v Evropě se připojily k fundamentalistickým islámským organizacím. Tisíce se přidaly k džihádistickým skupinám a nyní bojují v Sýrii nebo v Jemenu. Mnoho se jich vrátilo  a jsou připraveni k boji  proti Evropě.

Muslimští imigranti se přidávají k evropským muslimům, kteří již žijí v Evropě. Žijí ze sociálních dávek, dokud daný sociální stát nezkolabuje. Zůstávají žít v no-go zónách, které jsou stále větší. Obyvatelé těchto oblastí přicházejí ze zemí, kde je normální špatně zacházet s křesťany a ženami a v těchto aktivitách pokračují i ​​na starém kontinentu.

V jejich rodných zemích je západní kultura odsuzována a nenávist vůči Židům je obrovská. Proto není divu, že skoro všechna napadení Židů (zde)  byla způsobena muslimy. Mnoho z muslimských uprchlíků je už při příchodu do Evropy zradikalizovaných.

Projekt zaplavení Evropy velkou vlnou imigrantů byl již dříve popsán islámským státem v dokumentech, které byly objeveny v únoru. Je těžké vyloučit možnost, že Islámský stát hraje významnou roli v této imigrantské vlně. Turecká vláda ignoruje masivní odchody imigrantů na lodích, které se dějí podél jejího pobřeží. Kdyby chtěli, tak by to mohli zastavit, ale to nemají v plánu. Islámský stát by nepřežil bez turecké pomoci.

Denní lety Tureckých aerolinií přinášejí ilegální imigranty do Istanbulu (zde), odkud pokračují do Evropy. A Rusové vykazují podobný nezájem o vyřešení tohoto problému. Angela Merkel 7. října ve Štrasburku  řekla, že imigranti, kteří přicházejí do Evropy, jsou jí přitahováni jako Evropané před 100 lety byli přitahováni do Ameriky za “americkým snem.”

Ve všech 28 státech Evropy je nízký nárůst populace. Počet lidí pod 30 let je 16%, tedy 80 milionů lidí. V 22 arabských zemích je počet lidí mladších 30 let 70%, tedy 350 milionů lidí. Židé utíkají z Evropy ve větších počtech než v minulosti, tak jak původní obyvatelé Evropy.

Když v roce 1972 francouzský spisovatel Jean Raspail ve své knize “The Camp of the Saints” popsal zaplavení Evropy muslimskými imigranty, kteří proudí přes Středozemní moře, byla to jen fikce. Dnes je to realita.

Guy Millière, Muslim Invasion of Europe

Zpracoval (zdroj): Peter Králík

Guy Millière, profesor z Paříže, se jako editor podílel na vydání osobních spisů Ronalda Reagana  a je autorem knihy Obamova katastrofa. Kromě profesorské kariéry se věnoval vzdělávání na IDEF, sekce ekonomiky. Celkově vydal 27 knih o Francii, USA a Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
56 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.