photo_43961
9.3.2016
Kategorie: Společnost

Navrhuji poslat na příští summit EU houpacího koně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK 09|03|2016

Připadá mi hrozně legrační sledovat počínání sociálně demokratického premiéra Sobotky. Zatímco doma se tváří jako totální bijec nesmyslné europolitiky, jakmile se přiblíží na sto kilometrů k Bruselu stává se z něj kývající automat.

Vždycky když tam Bohuslava vidím, jak tam ztracen sedí a tváří se jak malý kluk, co ho velcí frajeři vzali ke stolu, ptám se jestli vůbec rozumí anglicky. Většinou se doma vyprsí a má plná ústa revolty a plánů “B” a fantastického uskupení V4 a pak nic. V Bruselu sedí a se zamilovaným výrazem ve tváři hledí na Merkelovou.

Musíme si ale uvědomit, jaký je vlastně politický program jeho vlády. Řekl bych, že má jen dva důležité body:

  • 1. Čerpat, čerpat, čerpat evropské dotace.
  • 2. Rozházet co nejvíc peněz na zbytečnosti.

Ono se to pak asi těžce oponuje a kritizuje, když je pan premiér zcela na EU závislý. A pak jde samozřejmě o jeho osobní charakteristiku. Tenhle chlap nikdy leader a rváč nebyl. Postrádá bohužel jakékoliv charisma. Spíše je mu vlastní absolutní přizpůsobivost. Jestliže byl v minulosti výrazem “pan Želé” označován jiný politik, Bohuslav Sobotka je hrdým nositelem tohoto titulu bezesporu taky.

Jistě jsme jenom malá země a i celé slavné V4 je jen malá východoevropská skupinka, jejíž názor v EU nikoho nezajímá. Přesto pan Orbán dokázal na posledním summitu říct, že s dohodou s Tureckem nesouhlasí. Kde byl v tu chvíli náš Bohuslav? Asi zrovna zamilovaně hleděl na paní Merkelovou a nebo myslel na smrádek a klídek pohodlného vládnutí, které mu umožňují Eurodotace.

 ZDROJ: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
25 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.