islamcr

Návrh obecní vyhlášky proti šíření a propagaci radikálního islámu

Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Dnes žije v Česku podle islámského serveru (1) 50.000 muslimů, to číslo ovšem nezahrnuje muslimy, kteří zde žijí, ale nemají občanství. Těch zde také přibývá, protože přijíždějí na pozvání a vše nezbytné jim zařizují příbuzní nebo zaměstnavatelé.

.

Jedná se tedy o obecně závaznou vyhlášku, která by zakazovala v obci propagaci, podporu nebo šíření hnutí nebo ideologie, které prokazatelně směřují k potlačení práv a svobod člověka.

Je to podle návrhu SPD na novelizaci § 403 trestního zákona – Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka – která snad bude přijata, ale má to jeden praktický problém: Když bude podáno trestní oznámení dle § 403, dostane to státní zástupce, který není volený a nám zodpovědný, takže ho tím jen obtěžujeme a přidáváme mu práci, a proto on to může opět zamítnout i po této novelizaci a napíše, že se nejedná o trestný čin. Nebo si k tomu objedná ještě znalecký posudek u nějakého muslima. Kdežto obec, si myslím, to tak snadno nezamítne, když to bude jen přestupek a bude se to týkat přímo té obce.

Také je zde námitka, že vyhlášky nesmí upravovat otázku, která je již upravena zákonem, kterou lze zodpovědět tak, že vyhláška by řešila mezeru mezi trestným činem a legální činností, kde je právě přestupek, kvůli kterému nemusí být vedeno soudní řízení. Anebo námitka, že to přece řeší přestupkové řízení, např. § 49 Přestupky proti občanskému soužití, jenže tento § neřeší právě tu ideologii, která je velmi závažná, protože dokáže občany připravit o milionové částky, aniž by za to byl kdokoliv potrestán. To dnes můžeme vidět v západní Evropě, kde tyto paragrafy také existují, ale nedokázaly zabránit vzniku no-go zón.

Nejdříve je nutno zmínit ideologii, tedy radikálním islámu ( salafismu) a způsoby, jak se šíří. Je to odnož islámu, kterou na světě vyznává jen asi 3 % muslimů, ale právě v EU se šíří nekontrolovaně a cílem je ovládnout nějaké území. Jeho metody jsou sice primitivní, ale fungují spolehlivě a zdá se, že západní Evropa proti nim nemá obranu.

1. Islám považuje psa za nečisté zvíře. Jestliže někdo bude Vašemu psovi nadávat, tak to přece není trestný čin. A. Tomský, který žil dlouhé roky v Británii, říká, že ve čtvrtích, kde vznikají no-go zóny, jako první zmizí psi. Lidé, kteří se svých miláčků nechtějí zbavit, se odstěhují a hned je tam volný byt pro další imigranty.

2. Ženy, které jsou evropsky oblečené a chodí bez mužského doprovodu jsou považovány za prostitutky, které své služby nabízejí zdarma a mohou být verbálně, fyzicky i sexuálně napadány. To lze doložit statistikami ze zemí, kde už mají salafistů hodně. Takže dále mizí singl ženy a ceny nemovitostí tam padají dolů. Je to organizovaná loupež za bílého dne.

3. Majitelé hospod a kaváren jsou přesvědčováni, že není dobré prodávat alkohol a ženy zas, že tam nemají co pohledávat (2).

4. Námitku, že si nevíme rady s nepřizpůsobivými spoluobčany a chceme řešit problémy s islamisty, lze také odmítnout, protože občana ČR nelze vyhostit ani kvůli vraždě, protože není kam. Ale cizince je možno vyhostit i za odmítnutí vypovídat, pokud představuje bezpečnostní riziko.

Zde je příklad takové vyhlášky: 

Podpora, šíření nebo propagace hnutí nebo ideologie, které prokazatelně směřují k potlačení práv a svobod člověka, je zakázána na území celého katastru obce ….

Prezident Zeman kdysi řekl, že v Afganistánu bojujeme za Prahu. Ale tu bitvu už tak nějak prohráváme, takže to vypadá, že za Prahu budeme muset bojovat v Praze a za Brno v Brně.

Prameny:
(1) http://www.muslimpopulation.com/Europe/
(2) https://cs.gatestoneinstitute.org/13681/evropa-pripad-mizejicich-zen

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč


Celkem za měsíc: 11 547,60 Kč
Vybráno 32.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 769 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.