islamcr

Návrh obecní vyhlášky proti šíření a propagaci radikálního islámu

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Dnes žije v Česku podle islámského serveru (1) 50.000 muslimů, to číslo ovšem nezahrnuje muslimy, kteří zde žijí, ale nemají občanství. Těch zde také přibývá, protože přijíždějí na pozvání a vše nezbytné jim zařizují příbuzní nebo zaměstnavatelé.

.

Jedná se tedy o obecně závaznou vyhlášku, která by zakazovala v obci propagaci, podporu nebo šíření hnutí nebo ideologie, které prokazatelně směřují k potlačení práv a svobod člověka.

Je to podle návrhu SPD na novelizaci § 403 trestního zákona – Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka – která snad bude přijata, ale má to jeden praktický problém: Když bude podáno trestní oznámení dle § 403, dostane to státní zástupce, který není volený a nám zodpovědný, takže ho tím jen obtěžujeme a přidáváme mu práci, a proto on to může opět zamítnout i po této novelizaci a napíše, že se nejedná o trestný čin. Nebo si k tomu objedná ještě znalecký posudek u nějakého muslima. Kdežto obec, si myslím, to tak snadno nezamítne, když to bude jen přestupek a bude se to týkat přímo té obce.

Také je zde námitka, že vyhlášky nesmí upravovat otázku, která je již upravena zákonem, kterou lze zodpovědět tak, že vyhláška by řešila mezeru mezi trestným činem a legální činností, kde je právě přestupek, kvůli kterému nemusí být vedeno soudní řízení. Anebo námitka, že to přece řeší přestupkové řízení, např. § 49 Přestupky proti občanskému soužití, jenže tento § neřeší právě tu ideologii, která je velmi závažná, protože dokáže občany připravit o milionové částky, aniž by za to byl kdokoliv potrestán. To dnes můžeme vidět v západní Evropě, kde tyto paragrafy také existují, ale nedokázaly zabránit vzniku no-go zón.

Nejdříve je nutno zmínit ideologii, tedy radikálním islámu ( salafismu) a způsoby, jak se šíří. Je to odnož islámu, kterou na světě vyznává jen asi 3 % muslimů, ale právě v EU se šíří nekontrolovaně a cílem je ovládnout nějaké území. Jeho metody jsou sice primitivní, ale fungují spolehlivě a zdá se, že západní Evropa proti nim nemá obranu.

1. Islám považuje psa za nečisté zvíře. Jestliže někdo bude Vašemu psovi nadávat, tak to přece není trestný čin. A. Tomský, který žil dlouhé roky v Británii, říká, že ve čtvrtích, kde vznikají no-go zóny, jako první zmizí psi. Lidé, kteří se svých miláčků nechtějí zbavit, se odstěhují a hned je tam volný byt pro další imigranty.

2. Ženy, které jsou evropsky oblečené a chodí bez mužského doprovodu jsou považovány za prostitutky, které své služby nabízejí zdarma a mohou být verbálně, fyzicky i sexuálně napadány. To lze doložit statistikami ze zemí, kde už mají salafistů hodně. Takže dále mizí singl ženy a ceny nemovitostí tam padají dolů. Je to organizovaná loupež za bílého dne.

3. Majitelé hospod a kaváren jsou přesvědčováni, že není dobré prodávat alkohol a ženy zas, že tam nemají co pohledávat (2).

4. Námitku, že si nevíme rady s nepřizpůsobivými spoluobčany a chceme řešit problémy s islamisty, lze také odmítnout, protože občana ČR nelze vyhostit ani kvůli vraždě, protože není kam. Ale cizince je možno vyhostit i za odmítnutí vypovídat, pokud představuje bezpečnostní riziko.

Zde je příklad takové vyhlášky: 

Podpora, šíření nebo propagace hnutí nebo ideologie, které prokazatelně směřují k potlačení práv a svobod člověka, je zakázána na území celého katastru obce ….

Prezident Zeman kdysi řekl, že v Afganistánu bojujeme za Prahu. Ale tu bitvu už tak nějak prohráváme, takže to vypadá, že za Prahu budeme muset bojovat v Praze a za Brno v Brně.

Prameny:
(1) http://www.muslimpopulation.com/Europe/
(2) https://cs.gatestoneinstitute.org/13681/evropa-pripad-mizejicich-zen

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 828 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.