statzivnost
12.3.2017
Kategorie: Ekonomika

Návod na likvidaci živnostníků a malých a středních podnikatelů

Sdílejte článek:

SvS/PETR DANĚK

Nová a novější nařízení a regulace, která padají na bedra živnostníkova, zatíží i kontrolory, nemysleme si. Aby se v nich totiž čert vyznal. Živnostníka Petra Daňka se pánů úředníků zželelo, a tak jim přichystal devatero rad, jak co nejefektivněji protivníka samostatně výdělečně činného sprovodit z podnikatelského světa.

Vážení finanční úředníci, správci daní,

zde je jednoduchý návod na likvidaci živnostníků a soukromých podnikatelů, což je plně v souladu vlády a jejího skutečného vůdce. Bylo stanoveno, že soukromníků je moc a je potřeba dovybrat daň za uplynulá období jakýmkoliv způsobem. Přestože jste školeni ve svých luxusních školicích střediscích proti svým třídním nepřátelům, poskytuji Vám tento jednoduchý manuál pro inspiraci.

1) Vyberte si oběť

Nejlépe takovou, která po státu nic nechce, řádně odvádí daně, vytváří hodnoty a zaměstnává lidi. Už tím je krajně podezřelá a nebezpečná. Je to subjekt, který samostatně přemýšlí, jedná a je schopna něco vytvořit. Jestliže je navíc Vaše oběť společensky nebo politicky činná a není to v souladu s idejemi vůdce, je to Váš člověk!

2) Zahajte daňovou kontrolu

Nejlépe v zúženém rozsahu, pod nějakou záminkou, třeba že dala sponzorský dar do školy nebo na BabyBox, to je přece divné!! Tím také nebude Váš záměr tak zřejmý.

3) Rozšiřte kontrolu na celé zdaňovací období

4) Nekonejte

Nejlépe 2 -3 měsíce mezi jednotlivými šetřeními a výzvami k předložení důkazních prostředků.

5) Důkazní prostředky zásadně ignorujte

Pokud to nelze, vymyslete si další zatěžující pitomost pro daňový subjekt.

6) Zahajte zároveň správní řízení na vedení účetnictví

Označte jej za nevěrohodné. Stále ignorujte důkazní prostředky, nebo si vymyslete jiné s tím, že je daňový subjekt nedoložil.

7) Udělte v tomto správním řízení o vedení účetnictví pokutu

V maximální možné výši! Ať daňový subjekt začne pociťovat Vaši moc. Nebojte se, odvolací orgán rozhodne rychle a vždy Vás podrží. Jinak si ponese následky!

8) Domluvte se s kolegy a nedovolte, aby subjekt pokutu zaplatil ve splátkách.

Je to přece třídní nepřítel!!

9) Na základě Vámi zpochybněného vedení účetnictví daňovým subjektem stanovte daň

Pochopitelně podle pomůcek. Jak a v jaké výši, to je opět na Vaší libovůli. Nejlépe však z celkového obratu daňového subjektu – bez uznání nákladů – ty jste přece zpochybnili! (obrat 5 mil – daňová povinnost 1 mil). Prostě tak, aby to bylo likvidační a pro výstrahu všem ostatním, o které se stejně brzy postaráte. Pokud máte jiné postupy, směle je použijte! Finanční zákony, daňový a kontrolní řád i sám vůdce stojí za Vámi. Navíc jste prakticky ve svém jednání nepostižitelní a to vám dává neomezenou moc inkvizičního úředníka!

Jestli si myslíte, že je to nemorální, protizákonné a není v souladu s Vaší etikou, rozumím tomu. Ale nepohoršujte se nad tímto textem, je z praxe. Věřím, že takových návodů a praxí nebude mnoho.

Věřím také, že se tato země vypořádá se svým současným zřízením. Já však, po 25 letech podnikání v mých rodných Čechách odcházím do exilu – do staré dobré Anglie. Toto radím i všem ostatním.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.