globsocial
3.5.2021
Kategorie: Politika

Nastupuje socialismus s fašistickou tváří

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyZákazy, příkazy, omezení. Omezení svobody slova, pohybu, podnikání. Represe a postihy lidí za názor a přehlížení toho, že se drancuje tento sstát až na krev. Vše pod záminkou Covidu, protože Covid je zřejmě nevídaný kšeft v řádech miliard. Desítek, stovek miliard.

Začínáme pomalu směrovat do “kotců a výběhů”, sešněrování nařízeními, povinnostmi, zákazy, cenzurou a daněmi, pokud rychle nezvedneme hlavy. Řeší se “práva” slepic v klecích, řeší se 76 pohlaví, klečí se před kriminálníkem a narkomanem, řeší se práva homosexuálů na svatby a adopce, ale na práva dětí se kaše. Už se neomezuje jen svoboda projevu, už se omezují všechny naše svobody.

Jakýkoli jiný názor než ten “jejich” je pomalu trestný čin, když jedete autem, na kterém máte státní vlajku, policie na vás najede z protisměru přesto, že jste nijak neporušil vyhlášku. Celý život makáte, šetříte, splácíte hypotéku, abyste postavili ze svých zdaněných úspor dům a pak budete muset platit roční “pirátskou” daň z nemovitostí vyšší, než je váš důchod. Školy jsou rok zavřené, přestože je tam Covid pozitivně otestovaných dětí méně, než jedno procento.

Navíc se “ruší” maturity, a tak vzdělanost národa jde do pekel, přitom vzdělanost národa je podmínkou jeho prosperity. Stát se brutálně zadlužil, respektive zadlužil generace tohoto národa tím, že 50% prostředků rozházel a nepoužil je dle zjištění kontrolních úřadů na řešení epidemie. Nikdo ale nemá odvahu podat trestní oznámení. Nebo má? Řešil by to někdo? Nebo, směl by to někdo řešit a pokud ano, vyšumělo by to jako OKD?

Policie “odvážně” najíždí v protisměru na magistrále do po ní jedoucích aut, které jsou vyzdobeny státními vlajkami. Jakého se ti řidiči dopustili přestupku? Najížděla by Policie stejně odvážně až bezohledně, pokud by na autech byly vlajky EU? Proč raději Policie neřeší nákupy několika násobně předražených roušek a zdravotnických potřeb od čerstvě založených firem se sídlem třeba na Kypru?

Proč neřeší utrácení na nesmyslně hrazenou polní nemocnici v Letňanech, pro kterou navíc nebyl personál? Byl určena pro Covid nemocné, nebo pro v připravované válce raněné vojáky? Rozdávají se peníze na Pragie Pride, která bohužel čím dál méně připomíná pochod hrdosti a alespoň já tuto akci vnímám spíše jako propagaci pestrých sexuálních praktik a zaměření.

Rozdávají se peníze, utrácí se z našich daní za nesmyslné lavičky, sochy, a přitom mnohá zastupitelstva jsou díky hospodaření minulých vedení v mínusu. Tuto zemi řídí banda diletantů a neodborníků způsobem pokus / omyl. Brzy dojdou finance na důchody a na spoustu dalších věcí. Politici to ale neřeší, protože tuší, že část z nich už ve svých funkcích nebude. Politici neřeší potřeby lidí, ani bezpečnost této země, ale řeší své volební kampaně.

Lidi, zvedněme hlavu dřív, než nám ji “setnou”, protože jinak skončíme stejně, jako na tom obrázku. Pro to, co se děje, jsem založil „Pátý odboj“. Spojme se a sjednoťme se v masivní protest v mezích platných zákonů. Troubení po ulicích nic nezmění, nemá koncovku, výstup, cíl, je třeba ty jízdy a protestní akce a zejména strany a hnutí, bojující proti současnému dění a plánovanému vývoji koordinačně propojit ve společném úsilí na záchranu naší suverenity, svobody, našeho národa. Je třeba lidem vrátit tuto zemi!

Toto je mé soukromé osobní vyjádření, které není oficiálním postojem politického hnutí, se kterým sympatizuji.

Ještě jednou, zvedněme hlavu, přestaňme mlčet a spojme se.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 963 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)