pandemic-4933793SPOLVIR
11.5.2021
Kategorie: Společnost

Nastupuje drsná represe

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝBlížící se léto se stává odstrašující dobou dříve, než začne. Lidé těšící se na cestování, koupání se v moři či lezení po horách se dostávají pod naprosto nekompromisní tlak. A nejen oni. Podobné je to s kulturně založenými občany, aktivními i pasivními sportovci. Vládní úředníci loučící se se zlatým korytem, jejich zkorumpovaný poradní sbor ,,odborníků“, opoziční čekatelé na možnost vládnout a zajišťovat své materiální potřeby, mediální námezdní dělníci a žoldáci, ti všichni jsou zodpovědní za to, že se ve velkém obchoduje se strachem a statečným se vyhrožuje.

Jestliže před rokem byla existence covidpassů konspirací, nyní se o nich hovoří jako o jediném možném řešení před čipováním. Bez nich nebo neustále do hlavy zaražených nosošťourů se nemáme postupně dostat nikam. Nejen za hranice, ale ani do restaurací, na venkovní zahrádky, později do obchodů, škol, úřadů. S příchodem Erenbergera dochází k daleko výraznější agresivitě směřované proti lidem neochotným podlehnout nátlaku. V době, kdy se ozývá stále více lékařů dobře si pamatujících Hippokratovu přísahu a protestujících proti kompletní covidohysterii, a dokonce připravujících společně s právníky žalobu proti tvůrcům celé umělé pandemie, vlády zemí Evropské unie tlačí na pilu. Nedávají možnost lidem se svobodně rozhodnout a dělají vše proto, aby lidé ve vakcinaci věřili. Představa, že by politik měl jako prioritní péči o zdraví občanů země, v jejímž vedení stojí, je naprosto naivní a idealistická.

Covid-19 opsal zajímavou kružnici. Zpočátku se říkalo, že to nebude nic dramatického. Pomocí médií z něj byla vytvořena zrůda, která zahnala nejen chřipku, ale i rakovinu, infarkty, onemocnění žlučníku. Jenže ve skutečnosti šlo o naprosto systematicky vytvořený mediální trik. V zimní sezóně mezi roky 2017 až 2018 zemřelo bez pozornosti novinářů více lidí na chřipku než v rozmezí let 2020 až 2021 na covid. A to i při maximální manipulaci s čísly točících se kolem ,,infikovaných“ a na následky covidu údajně zesnulých. Vracíme se tedy zpět k tvrzení, že koronavirů je mnohem více a chřipka je v podstatě velmi podobné včetně úmrtí na zápaly plic, které potkávají především starší či nějak postižení jedinci. A protože očkování proti chřipce není nijak dramaticky účinné, ani v podstatě vymyšlený covid žádná vakcína nezastaví. Ostatně úkolem mRNA vakcín není chránit lidské tělo před covidem, jejich úkol je úplně jiný.

Diskriminace lidí neochotných nechat se očkovat se tedy stupňuje. Po seniorech a starší aktivní generaci má dojít na tu střední. Ovšem úplně strašidelný je plán pustit chemii i do mládeže a dětí, a to za každou cenu. Je to o to šílenější, že jde o naprosto nevyzkoušené přípravky ve stádiu testování, o nichž v podstatě nelze říct nic dobrého. Špinavý byznys produkuje špinavé peníze. Ty plynou částečně zpět do kapes politiků a do médií. Jak je možné, že Bělorusko nadále existuje, v něm zdraví lidé a covid tam neřádí tak, jako v přeočkovaném Izraeli, na Seychelách či zemích v EU, přestože v něm prezident Lukašenko v podstatě covidománii zakázal? Na řadu tedy přichází opět strach. Tentokrát ne z toho, že by Vás covid zabil, ale z nemožnosti normálně žít.

Léto ukáže, jak charakterní kdo je, za co se nechá koupit. Češi jsou chytří a budou hledat cesty, jak plány vládních grázlů napříč evropským kontinentem obejít. Nicméně letadla zůstanou rezervovaná pouze těm, kteří podlehnuli. Projet autem bude snad jednodušší, přesto covidpassy mohou komplikovat situaci. Přijdou i další řešení a bude se čekat, až původci této situace skončí v kriminálech. Doufejme, že se podaří připravit obdobu Norimberského procesu s organizátory celé této doby co nejdříve. Nyní je třeba vydržet. Předpokládá se, že mRNA vakcíny nám ještě ukážou své záporné vlastnosti.

Doufejme, že dopady pro naočkované nebudou natolik fatální, a tito nebudou padat ve velkém. Nikomu to nepřejeme. Všeobecně se ví, že ti nejmocnější se vakcinaci vyhýbají jako čert kříži. Zinscenované záběry podstupování očkování u řady elit oběhly svět a prokazatelně usvědčují tyto lidi z manipulace s veřejným míněním. Už to nasvědčuje obrovskému podvodu, který na nás byl velmi dobře připraven. V této chvíli bude třeba vše ustát. I za cenu překonání určitých represí. Bude to složité, jedná se o zaměstnání, zábavu, sport, cestování, možná nákupy. Ale kdo to překoná, má větší šanci tu zůstat a zdravý.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 696 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)