USPOLICIE
14.9.2021
Kategorie: Společnost

Nástup fašismu s lidskou tváří

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyNejsem sice přítelem „diktátu ulice“, ale na druhou stranu se nedivím, že lidem v mnoha zemích došla trpělivost s covidovou totalitou a vyšli do ulic. Nedivím se, a i ty lidi v ulicích chápu.

Co ale nechápu je brutalita zasahujících policistů. Další věc, kterou nechápu, je selektování lidí, diskriminace neočkovaných, nařízení, která postrádají jakýkoli smysl. Švédsko, které si prošlo promořením, je na tom mnohonásobně lépe, než proočkovaný Izrael. Je navíc prokázáno, že očkování nemá žádný vliv na přenos nákazy, tedy že očkovaný může virus přenést stejně, jako neočkovaný. Poslední, co nechápu, je diletantismus a zlovůle vlády.

Je prokázáno, že roušky nijak před videm nechrání ani nás, ani naše okolí. Naopak, při delším použití mohou poškodit zdraví, protože se v nich mimo jiné hromadí bakterie. Vládnoucí elity to ale nezajímá, a v mnoha zemích nařizují jak povinné očkování, tak roušky. Neočkovaní jsou diskriminování, nesmějí do obchodů, škol, do zaměstnání, některé firmy začaly neočkované propouštět. Tohle už není obyčejná covid diktatura, to je covid fašismus.

Ano, již několik let varuji před celosvětovým nástupem fašismu „s lidskou tváří“. Někteří mi říkali a říkají i dnes, že jsem se zbláznil, že přeháním. Odpovídám, aby se podívali na nástup fašismu v Itálii a Německu a jeho následnou eskalaci. Mussolini, i Hitler, který se od Duceho „učil“, nejprve pojmenovali „třídního nepřítele“, ukázali na viníka nezaměstnanosti a chudoby, na „třídního nepřítele“ a předložili lidem sen o lepší budoucnosti. Základem úspěchu politika je říkat lidu, co chce slyšet, co ho pálí, co chce.

Pak začali pomalu utahovat šrouby, razit jeden jediný poproudový názor, nakonec tisknout jedny jediné noviny a mít tu jedinou rozhlasovou stanici. Jak to skončilo, víme všichni. Dnes k tomu všemu mají mocní internetová média, sociální sítě, propracovaný systém sledování a monitorování a robotizovaný systém potlačování jakéhokoli jiného názoru, než je ten jeden, poproudový. Zamlčují se informace o tom, co se děje za hranicemi, dokonce i o tom, co se děje doma. Dnes je třídním nepřítelem neočkovaný člověk.

Zakazují se nejen střelné zbraně, ale i nože, namísto toho, aby se neprodyšně uzavřely hranice Evropy a lidem se zbraně ponechaly. Liga Libe spolu se spoustou lidí, kteří pomáhali, docílila zázraku. Navzdory EU má naše země ústavní zákon, umožňující lidem bránit sebe, rodiny i vlast se zbraní v ruce. Podstatné ale bude, aby naši mocní tento zákon neporušovali stejně, jako porušují Ústavu stran cenzury, práva na informace a svobody slova, svobody podnikání.

Vždy jsem svojí troškou do mlýna usiloval o zachování našich svobod, o zachování suverenity České republiky a v tomto úsilí pokračuji. Proto kandiduji do Sněmovny za Trikolóra, Svobodní, Soukromníci v Praze a žádám o váš hlas a i preferenční kroužek u mého jména. Za svůj život mám neměnné názory a dostatek politických zkušeností zejména z výkonu poslaneckého mandátu ve Federálním shromáždění ČSFR. Vše podstatné najdete v mém životopise ZDE a na mém WEBU. Lidé této země si přes počáteční nechuť až odpor Parlamentu k ústavnímu právu na zbraň na Parlamentu tento zákon prosadili.

Rád bych tomu budoucímu Parlamentu i vládě vyslal vzkaz, že stejně tak si prosadíme i to ostatní. Je naprosto nepřijatelné, aby politici šli proti vůli většiny národa. Takže za sebe a věřím že i spoustu dalších mám pro ty budoucí politiky, kteří vzejdou z říjnových voleb tento vzkaz, nebudu je žádat, protože dodržovat zákony a respektovat vůli voličů je jejich povinnost. Takže, budoucí politici:

 • Trvám na tom, abyste dodržovali zákony této země a ctili Ústavu
 • Trvám na tom, abyste respektovali rozhodnutí soudů
 • Trvám na tom, abyste zajistili objektivní informovanost ze strany veřejnoprávní ČT
 • Trvám na tom, abyste se zasadili o odpolitizování školství, které dnes vychovává ty „správné“ voliče a poslušné občany, namísto toho, aby zkvalitnilo výuku. Rodina vychovává, škola učí.
 • Trvám na reformě školství tak, aby se zásadně zlepšila kvalita výuky a vědomosti žáků a studentů.
 • Trvám na ukončení podpory politických a jim podobných neziskovek ze strany státu a tedy našich daní.
 • Trvám na ukončení úsilí o uzákonění sňatků homosexuálů a jejich adoptování dětí. Základem státu je heterosexuální rodina a její potomci. Něco, jako právo na adopci dítěte neexistujte. Přestaňte upřednostňovat práva homosexuálů před právy dětí!
 • Trvám na tom, aby se prošetřily nesmyslné nákupy a rozhazování státního rozpočtu pod záminkou covid opatření a aby byli viníci pohnáni k odpovědnosti.
 • Trvám na tom, abyste všem občanům této země zajistili faktické právo na svobodu slova a podnikání a aby porušování těchto práv bylo postihováno.
 • Trvám na tom, aby očkování i nošení roušek bylo pouze na dobrovolnosti občana.
 • Pokud shora uvedené nedodržíte, pokud budete kastovat a nařizovat, pokud nám sáhnete na naše děti, pokud zavřete hospody a restaurace, pokud ženám zavřete kadeřnictví a všem lidem ostatní provozovny, pokud nám sáhnete na úspory nebo zdaníte majetky, pak věřte, že se spojíme a zvedneme hlavy. Pak ale „bude fičák“.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 221 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)