might-and-magic-heroes-7-announced_1cyh.1920
23.10.2019
Kategorie: Společnost

Nastala doba, kdy by muž měl znova zaujmout své místo v řádu přírody

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Potichu, ale jistě se poslanci a senátoři snaží o změnu ve volbě prezidenta. Pokud tu sebranku vůbec něco mrzí, tak je uzákonění přímé volby prezidenta. Pokud si tohle necháme vzít, jsme mrtvé Česko. Já bych si přála, aby v čele nás všech byl muž, co se nebojí dát povel k nevyhnutelnému. Povel k boji proti převzetí naší země a nás – migranty. Mohou nám říkat co chtějí, ale tohle je převzetí Evropy se souhlasem jejích vládců, kteří žijí naprosto mimo realitu.

Přeji si v čele země člověka, co se nebude bát pozvednout hlas proti diktátu Evropské unie, protože teď už to není ta EU do které jsme vstupovali, ale něco, co samo neví komu zvoní hrana. Nám zvoní.

Přeji si, aby EU fungovala jako obchodní partner, kde si navzájem pomáháme s výrobou, prodejem a nákupem, ale rozhodně si nepřeji být členem EU která si osobuje právo politické a určující co kdo má dělat, nebo nedělat. K čemu bezzubá EU, když v případě války není schopna se bránit.

Přeji si, aby naše hranice byla chráněná. Ano, zatím je na tom Česko velmi dobře. Jenže pokud to nezastavíme teď, tak našim vnuků předáme zemi, ve které nebudou doma. Vše se bude měnit a to co se staletí budovalo zmizí v nenávratnu. Z historického hlediska je to vlastně normální, ale pokud člověk má tu sílu zvrátit běh událostí, měl by to udělat. EU následuje Římskou říši. Napřed rozkvět, ale potom bude následovat pád. Obyčejní lidé cítí rostoucí nebezpečí. Denně ho vnímáme a soucítíme s lidem Francie, Německa, Anglie, Švédska a všech dalších zemí krásné, prastaré Evropy. Proč nás neslyší ti nahoře? Říkají si po nás potopa? Hlavně, že my žijeme v dostatku? Ano, nemuselo by nás to trápit, protože my dožijeme v klidu a dostatku.

Tato doba si nežádá ženy, co si hrají na muže, ani na lidi, co neví jestli jsou muži či ženy. Tahle doba si nežádá muže na podpatcích, v sukni a namalovanou pusou. Tahle doba si žádá MUŽE, co se nebojí bránit svoji vlast a svoje rodiny. Není čas hrát si na bláznivé feministky a muže na mateřské. Je čas najít sílu na obranu.

Nastala doba, kdy by se měla zavést znovu povinná vojna.

Nastala doba, kdy žena má být především ženou a matkou tak jak to žádá příroda.

Nastala doba, kdy muž znova zaujme své místo v řádu přírody.

Nepotřebujeme zženštilé muže a ženy mužatky. Potřebujeme silné muže a ženy, o které se mohou muži opřít. To nám dala příroda do vínku a všechno přetvoření se vždy vymstilo.

Lidé, buďte moudří a volte dobře a pevně trvejte na svých přáních. Děláte to pro naše potomky.

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 263 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.