shadows_on_the_wall_by_demyx_gurl_xia
16.1.2016
Kategorie: Politika

Nastal čas stínů

Sdílejte článek:

PETER VEREŠ 16|01|2016

Plazící se temná řeka bezútěšnosti, strachu a bezmoci. Šílenství na každém kroku, pouze váhání a stavy letargie a mlčenlivého dívání, přerušované výkřiky a pláč obětí. Všude panika a křik, všude strach a úzkost. Nic jen prázdnota a nekonečná bezmoc. Oběti v roztrhaných šatech, plačící ženy a muži válející se v kalužích vlastní krve. A opět lidské šílenství, hnané dopředu nekonečnou nenávistí. Nastal čas stínů, lidských stínů, těl bez duše, bez nároku na vlastní bezpečí.

Nastal čas otupění lidské důstojnosti, nastal čas bolesti. Temná řeka a její žravé prsty, trhají lidské sebevědomí a klid, který zůstal v jejich duších. Poslední světélka naděje hasnou. Zbývá prázdné nic, pouze prázdná identita bez názoru, bez známky odporu, bez vůle žít. Vlny hněvu narážejí na zdi postavené z obětí tohoto šílenství. Všude je cítit pach krve, potu a bezedné bolesti. Nastal čas stínů. Prázdné skelety lidských obětí ještě postávají v malých hloučcích, ale už se nesnaží bránit, nemají sílu zastavit toto šílenství, nemají sílu žít.

A v útrobách této bestie je slyšet jen bublání lidských výkřiků, které se chtějí prodrat ven.

Takový obraz čeká Evropu, naše hodnoty se ztratí, zmizí, roztečou se, jako sníh pod teplem naší krve. Nejprve nám vzali svobodu, spoutali nás mamonem, otupili naše mysli. Přestali jsme být bdělí. Nechali nás myslet, že jsme svobodní, ale přitom tato bestie sála naše mléko, živila se naší prací, ale zejména naivitou. Nechali nás myslet, že můžeme rozhodovat o svých osudech, nechali nás živořit v této deziluzi. Vzali nám svobodu se bránit, naučili nás nekonečné toleranci a falešnému soucitu.

Postupně nás připravují na porážku jménem demokracie, jak nezbytné oběti za jejich pohodlí a klidný spánek. Vzali nám pocit bezpečí a jakoukoliv možnost odporu. Jsme oběti jejich nepovedeného multikulturního experimentu jejich globální militantní politiky. Jsme oběti nadnárodních společností, bank a korporaci. Celá Evropa pláče až kvílí, trhaná na kusy, jako je oběť trhaná hyenami a to ještě za živa. Rozhodnutí privilegované menšiny se snaží zadupat naši identitu, náš lidský, ale i duševní rozměr. Zůstanou z nás pouze stíny. Pouze těla do kterých chodí duše spát. Nemáme nárok na odpor, na vlastní názor, berou nám vzpomínky na minulost a neustále mění jejich podobu.

Vnucují nám postoje a hodnoty, které ničí naše poslední kousky odporu proti bezpráví. Mění realitu v nereálnou přítomnost. Kamuflují pravdu, vytvářejí přeludy a jménem této propagandy nás ženou do útrob bestie. Očima jiných se díváme na skutečnost, která neexistuje, a když ano, udělají vše proto, aby nám tento pohled vzali. Jak to řekl jeden básník “Jak stádo na jatka nás ženou, přes nekonečně krásný sad …” utápí nás nekonečném koloběhu, lží, lží a výsměchu z naší malosti. Jménem světového pořádku, jménem systému, kterému jste vlastně na obtíž pokud se jedná o vaše práva. Pro tento systém jste jen výrobní jednotkou, komoditou, která se dá vyčíslit. Naše životy pro ně nemají hodnotu.

Bezpečí občanů Evropy, nás Evropanů, je upřednostňováno před pohodlím, přistěhovalců, jsme poníženi na úkor někoho, kdo nenávidí naši kulturu, naše náboženství a způsob života, ale přitom miluje naše peníze. Jsme odtlačeni bokem na okraj zájmu, do propasti beznaděje a zoufalství.

Pokud se splní prognózy na tento rok, trochu se oteplí a uschnou cesty, do Evropy přijede dalších 4 až 10 milionů přistěhovalců. Tato nekonečná vlna bude růst do galaktických rozměrů. A já se ptám, mají všichni nárok na lepší život, když ten náš se jim tak příčí? Mají nárok na pohodlí našich domovů, právě těch, které budovali naši otcové a praotcové? Mají právo žít v naší společnosti, té společnosti pro kterou umírali naši předkové, nebo jen jednoduše přijdou a vezmou si co jim nepatří? 

Nikdo to nevidí, ale oni si to po kouskách už berou. Náš pocit bezpečí si už vzali v Kolíně nad Rýnem, ale i v jiných městech. Nevěřím, že to nikdo nevidí, nebo opravdu je to tak, že bílí lidé jsou přítěží, protože začínají myslet? Jiné ovce je třeba do tohoto stáda. Ovce s minimem vzdělání a jen se základními potřebami. A z Evropy zůstane jen země stínů.

ZDROJ: Peter Vereš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 65 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.