clintonbiden
30.7.2020
Kategorie: Politika

Násilí a střelba razí Bidenovi cestu do Bílého domu

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRPo zuby ozbrojení „míroví protestující“, jinak aktivisté z hnutí BLM (Black Lives Matter), pochodují po amerických městech. Sochy kde koho jsou káceny, obchody rabovány a oběti na životech, jako následek těchto „mírových protestů“, se počítají už na stovky. Představitelé Demokratické strany si mnou ruce a z násilí obviňují prezidenta Donalda Trumpa a jeho prezidentský protikandidát Joe Biden k tomu mazaně mlčí. A volební preference Bidena rostou. Roste ale zároveň znepokojení mnoha Američanů, a to bez rozdílu barvy pleti.

Plátek The New York Times, tvrdí, že cit: „míroví protestující se vztekem sympatizují s agresivními taktikami ozbrojených aktivistů“, protože proti nezákonnostem aktivistů Bílý dům nasadil federální pořádkové síly. (1) Podle NYT je asi ničení majetku a zabíjení lidí tou správnou „mírovou“ taktikou politického boje. Obdobnou taktiku zvolili v třicátých letech v Německu při akci, která vešla do dějin jako „Noc dlouhých nožů“.

K situaci se vyjádřila komentátorka TV FOX Laura Ingraham, která uvádí: „Představte si, že tito aktivisté mají v rukou ministerstvo spravedlnosti. Dnes terorizují občany tak, že stojí na mostě, zastavují auta, občanům do nich házejí římské svíčky (Pozn. Jde typ ohňostroje), a střílí na federální policisty. Takže si představte, až tito budou silou ministerstva spravedlnosti útočit na každého Američana, který s nimi nesouhlasí. O tom dnes musí lidé začít přemýšlet.“ (2).

“Jestli budu zvolen, budu jeden z nejprogresivnějších prezidentů americké historie,” říká Biden, který už plánuje rozsáhlé investice do levných bytů a speciální finanční podpory pro podnikatele z řad černých Američanů.(3) Aktivisté z BLM samozřejmě Bidenovi tleskají, a nikoliv jen proto, že jim slibuje peníze, ale i proto, že vědí, odkud je Biden hodlá vzít. Protože Biden údajně připravuje roční zdanění majetku ve výši šesti procent, aby pro program podpory černých Američanů měl zajištěno financování. Když něco podobného udělalo před lety Španělsko, výsledky byly doslova tristní. Trh s nemovitostmi doslova zamrzl. Zdá se, že o tom Biden nikdy neslyšel.

Bidenovy preference rostou jako houby po dešti a mnohým komentátorům se zdá, že Donald Trump je politicky vyřízený. Poněkud zarážející u tohoto růstu je to, že Biden prakticky nepořádá žádné otevřené tiskové konference, jen krátké a předem vymezené, a už měsíce je stále ukrytý. Jeho projevy jsou navíc velmi rozpačité, a proto se spekulace o jeho zdravotním stavu množí.

Co se ale také množí, a to raketovým tempem, je to, že kdo veřejně prohlásí, že bude volit Donalda Trumpa je označován za rasistu. A příklady těch, kteří byli vyloučeni pro své názory z universit, médií či muzeí plní stránky novin. Represe za názor zuří v Americe na plné obrátky. Pak je ale otázkou, zda nějaké průzkumy mají vůbec vypovídající hodnotu, když se lidé bojí sdělit, jakého prezidentského kandidáta preferují.

To, co ve skutečnosti může Donalda Trumpa porazit je ekonomika. Američané volí peněženku a ta je stále tenčí a tenčí. Americký hospodářský vzestup se pandemií zjevně zastavil. Trumpův spěch k opětovnému otevření ekonomiky, ale bez asijského režimu sledování pandemie, bylo Trumpovou hospodářskou a politickou chybou prvního řádu. To je důvod, proč americký dolar padá a zlato atakuje vysoké hodnoty. (4) Nedostatek peněz v domácnostech pak Trumpovi ubírá především voličky a jejich přízeň se jen tak nevrátí.

Není tedy vyloučeno, že Joe Biden vyhraje, ale kvůli svému zdraví se brzy vzdá funkce. Po abdikaci Bidena a při vojenské síle USA je ale následný nástup k moci „aktivistů z BLM“ hrozivým nebezpečím pro celý svět. Ten, kdo aktivistům z BLM tleská, tak vůbec neví, co činí.

 

Zdroje:

(1)https://www.nytimes.com/2020/07/27/us/protests-divisions-blm.html?action=click&module=Top%20Stories&pgtype=Homepage
(2)https://www.thegatewaypundit.com/2020/07/laura-ingraham-warns-voters-democrat-administration-imagine-justice-department-terrorize-people-video/
(3)https://www.lidovky.cz/svet/biden-se-chysta-bojovat-s-rasovymi-nerovnostmi-zameri-se-na-podporu-malych-podnikatelu.A200729_073022_ln_zahranici_ele
(4)https://www.telegraph.co.uk/business/2020/07/28/trumps-1-trillion-rescue-plan-small-save-americas-faltering/?li_source=LI&li_medium=liftigniter-rhr

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 707 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.