POLITIKA
26.11.2021
Kategorie: Politika

Naše tragikomická politická scéna

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPokud neberete život smrtelně vážně, musel Vás počin staré vlády již rozesmát a poslušné kývání té nové ujistit v tom, že volby dopadly skutečně mizerně. Kadence, se kterou Babiš vyhlašuje stupňující se represivní opatření, už výrazně předstihuje tu, kterou je proslulý samopal vz.58. Postupně jsme se od mnoha slibů tvrdících, že už se tu nic zavírat nebude, dostali k vyhlášení nouzového stavu, zrušení vánočních trhů, sportovních a kulturních akcí, návrhům povinného očkování kategorií 60+, o chvilku později 50+ a nově i nákupu vakcín pro děti starších pěti let.

Aby to nebylo vše, prezident Zeman se po třech dávkách vakcíny odebral údajně s covidem opět do nemocnice. Petr Fiala se tak jmenování premiérem nedočká. Což otvírá další netušené možnosti staré vládě v demisi utratit ještě dostatečný obnos peněz pomocí nákupů bez výběrového řízení, o což ostatně vyhlášením nouzového stavu jde. Zlatým hřebem je poté to, že Fiala již potvrdil dodržení opatření vyhlášených Babišem, takže možnost pokračovat v systematickém drancování státní poklady bude trvat i nadále. Pokud si vzpomínáte na sliby koalice Spolu, tak se Vám musí vcelku dost přitížit. Prolhanost stávající politické reprezentace tak dostává nové rozměry. A ukazuje se, že se v podstatě nemění nic k lepšímu.

Nouzový stav přichází v době, kdy se má v neděli v Praze pořádat další velká demonstrace namířená proti špatným protiústavním vládním rozhodnutím a proticovidovým opatřením. Samozřejmě jsme médii dokrmováni údaji o pozitivních občanech, o přeplněných nemocnicích a vině antivaxerů na současném stavu. Realita je jiná. Naštěstí se různí představitelé covidmafie občas spletou a při své snaze být přesvědčivými při sdělování katastrofických zpráv a scénářů chybují. My se pak dozvídáme, že na Jipky odváží sanitky očkované v mnohem lepším stavu než neočkované. Když jim je tak dobře, proč je vozí sanitky? Dále nám tvrdí, jak jsou přeplněná covidová oddělení, přičemž neřeknou, jak je to oddělení rozsáhlé, kolik pojme lidí a jací tam skutečně jsou.

Navyšující se zmanipulovaná čísla mají své důvody. Jisté je, že vakcíny nefungují, počty pozitivních očkovaných už jsou alarmující. Dále se mnoho dosud odolávajících dalo zlákat sliby příštího ministra zdravotnictví týkajících se uznávání protilátek získaných proděláním virózy. Takže dochází k úmyslným pokusům převzít nákazu. Přiznejme si, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci a představa povinné vakcinace a výrazných omezení určených neočkovaným některé lidi žene vstříc nemoci. Občas se to někomu i podaří a dostane se do denních statistik. Vláda tak vyrábí další nemocné, protože přirozeně získaná imunita je přeci jen mnohem lákavější a účinnější než vpravení neblaze proslulých x dávek mRNA mixů. Plno dalších zůstává zdravých, byť se pohybují dlouhodobě bez roušek, neomezují se v pohybu, setkávají se s lidmi. Jak je toto možné, když je vir tak smrtící?

Výrazná je zvyšující se arogance chování trojice Hořejší, Chlíbek a Kubek. Vzhledem k tomu, že Evropská unie připravuje schválení vakcín pro děti od 5ti let, začínají být tito grázlové aktivní v prosazování vakcinace u takto starých dětí. Při uvědomění si této situace je vcelku logické, že se v řadě rodičů začíná vařit krev a budou připraveni zabránit očkování svých dětí za každou cenu. V souvislosti s tím hned přišla média s prohlášeními o zvyšující se radikalizaci antivaxerů a připomenula poslední demonstraci na Staroměstském náměstí s tím, že se tam sešlo necelých deset tisíc lidí, z nichž se část stane násilníky. Dá se očekávat, že při obraně našich dětí nejeden z nás bude ochoten podstoupit drsný souboj.

Zároveň jsme opět médii byli seznámeni se zákonem již nyní aplikovaným do právního řádu Velké Británie, který znamená automatický trest doživotí pro ty, kteří by usmrtili někoho z policistů, hasičů či zdravotníků v době jejich zásahu. Dostáváme se tak k realitě, kterou má být nedotknutelnost příslušníků některých složek při výkonu zaměstnání. Jestli to tedy chápeme správně, tak pokud například při demonstraci někdo při sebeobraně usmrtí agresivního policistu, půjde na doživotí do vězení. Policisté (hasiči či zdravotníky z toho podezřívat nebudeme) tak dostanou do ruky nástroj, který bude šířit strach a zároveň neumožní sebeobranu civilisty před možným neoprávněným atakem ze strany policisty. Kdokoliv, komu je poskytnuta neomezená moc, ji může zneužít. A podíváme li se na nynější protizákonné chování policistů vyžadujících po lidech informace o jejich zdravotním stavu, což je v rozporu s eurounijní normou a přístupem k GPDR, je vcelku očekávatelné, že se to bude dít i v jiných případech.

Za stávající situace je důležité se dostavit na plánovanou demonstraci 28.listopadu pořádanou v Praze. Zúčastnit by se jí měli všichni, ať už očkovaní či odpůrci vakcín. On se totiž nouzový stav a jeho dopad na nás týká všech. Navíc už je jasné, že se mají zkracovat lhůty mezi jednotlivými dávkami, jejichž počet bude narůstat. Má tak jít o nekončící proces, za který si lidé budou brzy platit. Stane se z toho droga prodávaná státem. A že feťáků doslova se těšících na další posilovací dávku je hodně. Všichni ti, kteří nechtějí být závislými, by se měli konečně spojit a vzepřít. Právě teď.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 660 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
76 komentářů
    • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)