A co si budeme povidat, neporazil nas hytler ani nezradili spojenci. My sami zme navrhli spojencum od žabožroutu, že Dolfimu věnujeme par kusku pohraniči. Že si Dolfik zebral všecko, to už je naš pruser. Komunystycke svinstva po Vitěznem unoru tež nerobil Stalin, robili to konkretni česke svině – Doubek, Gottwald, Čepička, Vaš, Polednova, Urvalek a desitky tisic dalšich českych svini, kere posilaly sve susedy do kriminalu, do českych koncentraku a na smrt. 

SVINE

Normalizaci nerobil zly Rus, v prověrkovych komisach v roce sedumdesat neseděl ani jeden rusky vojak nebo poradce. Byly to česke svině, kere udatně kadrovaly svoje susedy, a vyhazovaly je z roboty. Neškodne plastycke šašky a chartysty tež nekriminalizovali synci z KGB, ale velke česke svině, a udani na svoje susedy, keři nevyvěšovali ty spravne vlajky robily zas male česke svině.

A tak je to furt. Nadavame na brusel, ale cela slavna brusel by nezrobila vubec nic, kdyby neměla svoju patu kolonu, multykulturni česke kolaboranty, dosazene do tych spravnych pozic. A pravě tyto česke svině pak zvedaju ruky pro přisun imigrantu, navyšeni dluhu nas všeckich, kvoty pro neschopne, pozityvni dyskriminace a pro ustupovani multykulturnimu jedu na všech frontach.

A to je smutne, už z teho duvodu, že to je smutne.

Fajně sem tu uvahu ukončil, ni?

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, moravskoslezska sviňa