hell_or_heaven__by_yongl-d4lkj73
23.2.2017
Kategorie: Politika

Nároková společnost, aneb cesta do pekla na socialistický způsob

Sdílejte článek:

MICHAL HÁJEK

Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší závislost na internetu a sociálních sítích.

Princip je totiž stále stejný: vyrobit stádo ve virtuální realitě žijících pitomců, jejichž pravdy a lidská práva nezaclánějí v cestě univerzální dokonalé společnosti (samozřejmě tyranii). Kromě toho, že každý nárok vyžaduje něco pro něj udělat a že smyčka požadavků se stahuje a tvoří obrovský stres a existenční tlak, je tu ještě jeden důkaz zločinnosti každého systému, který pracuje s nárokem.

Přijdete na to docela snadno sami, když vezmete tužku a papír a začnete počítat. Teprve pak Vám to dojde v celé nahotě a hrůze. Všechny nároky, které Vám jakoby garantuje stát, si ve skutečnosti zaplatí lidé sami. Nárok na státní starobní důchod ve chvíli, kdy více než 60% Vašeho příjmu stát zkonfiskuje pomocí daní, povinných odvodů a několikanásobného zdanění, je chucpe jak hrom: občan žije v domnění, že má na něco nárok, a to něco si sám nejen celé zaplatí, ale dokonce několikanásobně přeplatí (protože stát je, mimochodem, dost drahá sranda – podívejte na třeba jen na počet státních zaměstnanců v ČR). Takže stát lidi “na drzkovku” obere o neuvěřitelné peníze, ale k dovršení všeho jim ještě drze říká tytyty, když nebudeš hodný, my se o tebe starat nebudeme. K tomu se dá říct jediné:

Molochu (Ginsberg), Státe, Tyrane: to jediné co chceme je právě to, aby ses o nás laskavě přestal starat, my to zvládneme sami. A pokud na tebe vzneseme nějaký nárok, pak si ho klidně zaplatíme, ale vybereme si ho svobodně a s právem reklamace pro případ, že tu službu (armáda, policie, soudy, zahraniční politika) budeš vykonávat špatně. Protože milý státe: nikoli ty, nýbrž my lidé jsme to, oč tu běží. A tvoje transakce s našimi penězi a svobodou právě skončily.

ZDROJ: Michal Hájek, Česko 2050

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...