SALVINIORBAN
4.2.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Národně konzervativní konference, Řím

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilNa „Parlamentkách” dnes probleskla informace, že Viktor Orbán jede do Říma. Tedy přesněji –  zpráva o tom, jak se progresivní západní tisk (Guardian, Financial Times a EUobserver) čertí, že ten zlosyn Orbán jede za Salvinim. A že tam za nimi míří i nějací zlořečení Poláci. A vůbec, že se tam snad má konat nějaký odporný, fašistický Sabat…  A tak jsme se, jaksi mimoděk dozvěděli, že v Římě začala Národně konzervativní konference.

Protože naše „hlavní” a „názorotvorná” media se dívají upřeně stranou. Anebo nepovažují akci za natolik důležitou, aby ji zařadila aspoň do rubriky „Různé”, někam za přejeté pejsky a nově vybudované zastávky MHD. I když účast na této mezinárodní konferenci se dá označit, bez přehánění, za hvězdnou. Ze známějších jmen lze uvést například maďarského premiéra Viktora Orbána, předsedu skupiny ECR v Evropském parlamentu, Ryszarda Legutka, vůdce Fratelli d’Italia Giorgiu Meloni, Marion Maréchal, příbuznou Marine LePen, britského konzervativního intelektuála Douglase Murray, vůdce Ligy Matteo Salviniho, prezidenta American Enterprise Institute a bývalého spolupracovníka presidenta R. Reagana Christophera DeMutha, autora knihy „Cnosti nacionalismu” Yorama Hazony (který bude představen během akce), velvyslankyni Annu Marii Anders, a další.

Důvodem podivné, mediální ignorace téhle, euromainstreamu nepohodlné akce, může být už samotné zadání konference (zde„Konference se zaměří na posledních 40 let, až k dnešku, a bude zkoumat osud národní nezávislosti, sebeurčení a náboženské svobody za vlády Evropské unie. Zeptáme se zejména: Je v naší době stále žádoucí svoboda národů, která nám byla slibována před generací? A pokud ano, co je třeba udělat, abychom jí dosáhli?” Seznam řečníků a program najdete (zde).

Taková slova, jak jistě sami uznáte, jsou v dnešní Evropě čirým kacířstvím. Hovořit o „sebeurčení” nebo „svobodě národů”, když vedení EU, zosobněné Guy Verhofstadtem, volá (v rámci poučení z Brexitu) po ještě tužší centralizaci a „skutečné unii”, bez všelijakých práv veta a většinových hlasování….

A že nezůstane jen u těchto slov, o tom svědčí už první zprávy z konference. Podle italského tisku (zde) na konferenci „….ti, kdo chtějí uzavřít hranice, sedí u stejného stolu.” A dnešní, druhý jednací den, pak zahájila  předsedkyně Fratelli d’Italia Giorgia Meloni ostrým, protiglobalizačním projevem. Mimo jiné řekla: „Naším hlavním nepřítelem dnes je globalizační tlak těch, kteří považují identitu za zlo, těch, kteří bojují a neustále (skrytě) jednají, aby přemístili skutečnou moc od lidí k nadnárodním entitám vedeným údajnými osvícenými elitami “. Co dodat.

Snad jen smutnou otázku. Proč tam nejsou naši? Tedy z SPD? A proč se informace o takovéto akci musíme dozvídat jen z náznaků a nepřímo?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 683 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.