CESKO12018
25.2.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Národ je hotová jednotka schopná odporu

Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Tuto větu napsal Ludvík Vaculík kdysi za totality, ale dnes se zdá, že by opět mohla být aktuální kvůli odporu proti nové totalitě a islamizaci. Jako hudební doprovod si k tomu můžete pustit píseň J. Hutky z té doby, kde je moc pěkný refrén: „chceme být národem, národem sobě“ (1).
Prof. Jan Keller popisuje ve své stati Pokojné ovládnutí Evropy (2), jak probíhá islamizace Francie, kde islamisty podporují vládnoucí neomarxisté, takže právo šaría je tam už postupně a snadno zaváděno. Netřeba zdůrazňovat, že tím končí francouzská civilizace, kultura i prosperita, protože z 20 nevyspělejších zemí na světě není ani jedna muslimská, tedy islám ani Francii nemůže přinést blahobyt.

Hudebník Tomáš Ortel řekl v pořadu J. Soukupa, že „z vlastenectví se už stala negativní nálepka, ale neví proč.“ Odpověď na tento problém je snadná, pokud studujeme politiku a ideologii EU. Ta totiž má v plánu likvidaci národních států a tedy i národů, národního cítění a vlastenectví, které se tomu brání.

Myslím, že bychom národ měli definovat na principu občanském a rozlišovat mezi národem a národností. Jsme tedy národ český, který se skládá z různých národností: české, moravské, slezské, romské, vietnamské, židovské, slovenské, syrské, polské, ukrajinské, valašské, moravsko-slovácké, atd. Národní zájmy jsou potom zájmy občanů České Republiky.

Správný Čech by měl mít české občanství, měl by umět česky a něco znát z české kultury a historie. A jestli k tomu ještě zná třeba vietnamsky nebo ukrajinsky, to už je jeho věc.

Potom je zde již zmíněný odpor. Proti nám stojí dnes dvě totalitní ideologie, které neuznávají demokracii. Islám jednoduše z toho důvodu, že demokracie pochází od lidí, kdežto právo šaría od Alláha. A evropští byrokraté demokracii nahradili diktaturou Evropské komise, jejíž směrnice jsou nadřazeny zákonům jednotlivých členských zemí EU. Takže nám bylo de facto odebráno volební právo, protože my sice volíme parlament, ale ten není svéprávný. Dělají z nás prostě nevolníky, kteří také neměli volební právo.

A nejhorší na tom je, že tyto směrnice EU se snaží postupně zavádět i u nás právo šaría, které např. zakazuje nemuslimům nosit zbraně (3). A v našem parlamentě se nyní projednává směrnice EU o omezení držení některých zbraní.

Ladislav Větvička v jednom rozhovoru (4) říká: „Dnes nevíme, kdo je nepřítel, nevíme, proč by vlastně měl být nepřítelem.“

Víme kdo je nepřítel, je to kancléřka Merkelová, prezident Macron, předseda EK Juncker, místopředsedkyně EK Mogheriniová, komisař pro vnitro Avramopulos … Jedním slovem EU, jak řekla Klára Samková.(5)

Ale proč ? Jednak vidí v migrantech své voliče a pak také chtějí zničit národní státy, kulturu i prosperitu Evropy. Protože marxismus učí, že za bídu třetích zemí mohou hlavně kapitalisté, takže je nutno rozložit EU, ráj kapitalistů, pomocí negramotných Afričanů a Arabů, džihádistů a dealerů opiátů z Afganistánu.

A proti tomu bychom se měli rozhodně bránit, i když obrana vlasti nemusí být pro všechny povinná. Máme přece profesionální armádu, tři policie, a když se k tomu přidají podle potřeby nějací dobrovolníci, mělo by to stačit. Námitka „proč bychom měli bránit cizí majetek, když republika je už stejně rozkradená“ neobstojí, protože ti, kteří mají velký majetek tak zmizí, až půjde do tuhého, a zůstanou ti, kteří mají jen jeden byt nebo dům, protože nemají kam odjet. Ale je třeba mít ideologii, protože bez té se válka nevyhraje. Naši nepřátelé mají ideologii, sice stupidní, ale zatím jim funguje.

Prameny:
(1) https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/hutka-jaroslav/sobe-a-tobe-814012
(2) https://cs.gatestoneinstitute.org/13729/pokojne-ovladnuti-evropy
(3) Bill Warner, Právo šaría pro nemuslimy, str.7
(4) https://www.kupredudominulosti.cz/vetvicka-ladislav-1d-vedle-internacionalniho-a-nacionalniho-socialismu-vznikla-ideologie-socialismu-multikulturniho-hrabete-kalergiho-a-potichu-zapustila-koreny-v-cele-spolecnosti/
(5) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakaz-politickeho-islamu-vyhlasila-Klara-Samkova-570478
(6) https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-cesko-eu-putin-rusko-oettinger.A190122_101805_zahranicni_remy

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 281 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.