gay_vychova_7
5.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Napřed chtěli „jinosexuálové“ zákonné partnerství, teď manželství, pak přijdou přednostní adopce a nakonec pedofilie

Sdílejte článek:

JANA SKOVAJSOVÁ

Ve čtvrtek 29. dubna 2021 probíhala v Poslanecké sněmovně debata o kulturních hodnotách a významech manželství. Na jednání sněmovny byly ve stejný den zařazeny dva návrhy. Jeden chce posílit prestiž a ochranu tradiční rodiny (matka, otec a děti) změnou ústavy. Druhý chce naopak význam manželství změnit na „svazek dvou osob“, a tím otevřít institut manželství pro homosexuální svazky.

Před hlasováním o těchto změnách v ústavě a občanském zákonu České republiky zazněla celá řada proslovů, faktů a argumentů, které budeme postupně publikovat. Všechny je naleznete pod heslem: Diskuse o významu rodiny a manželství.

Poslanec Lubomír Volný (Volný blok) vyzdvihoval především to, že LGBT komunita má podle něj stoupající nároky, a zatímco na začátku prohlašovala, že úplně dostačující bude zákonné řešení formou registrovaného partnerství, o několik let později někdo další začal vznášet nové požadavky.

Boj za práva „jinosexuálů“ probíhá podle Volného v několika stupních. „Začalo se bojovat za práva jinosexuálů na úrovni partnerství. Druhým stupněm, ke kterému nikdy nemělo dojít, je manželství. Už vyžadují manželství.“

Podle Volného je v Evropě a ve světě vidět, jakým způsobem „lobby“ LGBT komunity postupuje a čeho chce nakonec dosáhnout a jakým způsobem to změní společnost.

„Ty požadavky nikdy nepřestanou narůstat,“ říká Volný. „Ti, kteří před deseti lety páchali dobro, tím, že prosadili registrované partnerství, už jsou zastaralí pro novou generaci pachatelů dobra a revolucionářů. Nová generace je nespokojená a chce k tomu něco přidat.“

Podle Volného se jedná o postupnou změnu společnosti a jejích hodnot. „Další generace, která přijde po nich, bude zase nespokojena. A budou k tomu chtít zase přidat nějakou svou přidanou hodnotu.“

„Třetím stupněm, ke kterému nikdy nemělo dojít, jsou adopce. Čtvrtý stupeň bude to, co se děje ve Spojených státech, a co se děje i v některých zemí západní Evropy, a to je preference u adopce. Že vy dostanete body navíc za to, že jste gay nebo lesbický pár. Děje se to ve Spojených státech, děje se to v západní Evropě,“ uvedl poslanec Volný. Konkrétní případy neuvedl.

Volný dále poukazoval na změny v rodinné kultuře a etice, kterou přinášejí některé homosexuální a lesbické svazky.

„Ty děti mají mít právo přednostně na úplnou rodinu. A výroba dětí pro homosexuální páry je týráním dětí a je proti jejich lidským základním právům. Protože když si dva pánové pronajmou dělohu, tak týrají své dítě, které nikdy nepozná svoji matku. Když si dvě dámy půjčí sperma, tak týrají své dítě, které nikdy nepozná svého otce,“ přednesl svůj pohled na nové způsoby pořizování dětí poslanec Volný.

Výrazem „pronajmout dělohu“ Volný odkazoval na praxi, kdy se homosexuálové toužící po dítěti uchylují k takzvanému „surogátnímu mateřství“, což je vytvoření dítěte za pomoci laboratorní asistence, kdy jedna žena daruje (prodá) vajíčko, muži jej nechají laboratorně oplodnit svými spermiemi, a poté je vajíčko vloženo další ženě do dělohy, která jej (za peníze) odnosí, porodí a homosexuálnímu páru ho předá. Konkrétní případ se nedávno řešil v Kalifornii, kdy jedna holčička má v dokumentech oficiálně zapsány tři otce, byť skutečným biologickým otcem je pouze jeden z nich. (O případu informoval server idnes.cz, článek si můžete přečíst zde.)

„Já si nedovedu představit, že bych neznal svou identitu. Že bych do konce svého života nevěděl, kdo je má matka, kdo mě nosil pod srdcem, nebo kdo je můj otec. Z koho pocházím. Kdo je jeho otec a otec jeho otce. A tohle všechno vy tím, že si vyrábíte děti, kradete svým dětem, a tím je týráte,“ vzkázal poslanec homosexuálním a lesbickým párům, které si takovým způsobem děti pořizují.

Podle Volného je právo dětí na to, znát své rodiče, „nadřazeno právu jakéhokoliv homosexuála nebo lesbičky nebo transsexuála nebo pedofila na to, aby on měl dítě“.

Podle poslance Volného není uvažování o legalizaci pedofilie nikterak nereálné, protože „dříve nebo později se dopracujeme opravdu i k pedofilii, která je tajně tolerována v mnoha západoevropských zemích kvůli muslimské komunitě“.

„A pokud někdo bude tvrdit, že to není pravda, tak lže sám sobě. V Německu jsou zdokumentovány případy, kdy stát nezasahuje proti manželstvím s nezletilými, a přitom je to znásilňování. Není to žádné pohlavní zneužívání, je to znásilňování dětí. A postupně toto bude legalizováno.“

Volný svými slovy zřejmě odkazoval na skutečnost, že v roce 2018 Spolkový soudní dvůr (Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu) vydal rozhodnutí, že zákon, který v roce 2017 přijal německý parlament a který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněna ústavou. O rozhodnutí soudu informoval ve svém článku Soeren Kern z think-tanku Gatestone Institute. Konkrétní projednávaný případ se týkal 14-leté syrské dívky, která se ještě na území Sýrie vdala za svého 21-letého bratrance, a v roce 2015 společně přišli v rámci migrační vlny na území Německa. Kern se v článku domnívá, že Spolkový soudní dvůr svým rozhodnutím vytvořil precedent, na nějž se budou moci odvolávat obránci dětských sňatků a dalších zákonů, které pocházejí z odlišných kultur.

„Naším úkolem je to brzdit,“ prohlásil Volný na jednání sněmovny. „Naším úkolem je nedovolit, aby dneska, nebo v této sněmovně, padla tato hranice.“

Příspěvky poslanců do diskuse naleznete zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 814 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)