JJ5c4861_MAF_F_2015_07_01_192244_19864666
11.4.2016
Kategorie: Společnost

Napravovači lidí

Sdílejte článek:

MISHA JULIŠOVÁ 11|04|2016

Všimla jsem si, že tzv. sluníčkáři alias napravovači lidí mají značný problém s logikou a logickým myšlením jako takovým. Často jde o absolventy humanitních škol. Zřejmě by bylo vhodné, aby i na humanitních oborech vyučující studenty více vedli k logické analýze dějů a tím jim zprostředkovali a umožnili lépe fokusovat realitu.

Vypadá to, že studenti jsou vedeni pouze k filozofickým úvahám na bázi dojmů a domněnek, které jsou mylně vydávány za stejně legitimní obraz reality, jako fakty a logickými analýzami podepřené teze. Výsledek tohoto generačního filozofického proudu máme možnost nyní okusit na vlastní kůži! Lidé, jež jsou v EU u moci, někteří politici, některé elity, někteří novináři atd., bez jakékoliv zodpovědnosti za svoje činy, jsou schopni zatáhnout celé národy a kontinenty do nebezpečných a hrůzných situací, jež mohou způsobit tragédii minimálně pro celou Evropu a pro většinu Evropanů.

Tito novodobí napravovači lidí z důvodu svého iluzorního a naivního zaměření reality vykonstruovali špatné a mylné “sociální projekty”, které hodlají násilím aplikovat do společnosti. Škody jejich konání budou fatální a budou je odčiňovat celé generace. Na této smutné skutečnosti je pikantní, že napravovači ani pod tíhou kritických argumentů a důkazů týkajících se jejich osudových omylů, jež se na ně sypou ze všech stran a vyskytuje se jich již přehršel, nejsou schopni poopravit si svůj pochybený a zkreslený pohled na realitu, naopak se z nich stávají ještě větší fanatici pro “svoji věc”, a nadále pokračují ve svém díle zkázy.

Celý fenomén napravovačů lidí je pokus o další umanutý hloupý sociální konstrukt a pro Evropu a Evropany obrovské neštěstí, které nás může tragicky osudově multifaktoriálně poznamenat. Zahrnuje totiž celý konglomerát skutků a akcí, které tito novodobí sociální inženýři hodlají ve společnosti realizovat. Aby podpořili a umocnili svoje snahy, apelují u veřejnosti na tzv. korektnost, za kterou ve skutečnosti schovávají svůj pokus o cenzuru kritických názorů. Snaží se tak vyřadit celý jeden kritický názorový proud z demokratické diskuse, a to zcela nedemokratickými metodami. Jestli toto jejich konání zároveň zapadá do plánů “mocných zájmových skupin”, a proto má tak výjimečné politické krytí, je další velké téma k diskusi.

Jako mimořádně nebezpečné pak vidím jejich snahy bagatelizovat a omlouvat mnohé ďábelsky zlé ideologie. Je to z jejich strany zcela účelová záležitost, která má posloužit ke snazšímu zakomponování jejich sociálních projektů do společnosti. Z poslední doby je zřejmě nejabsurdnější bizarní výrok, ke kterému se hlásí skupina lidí z HateFree, a který je pro jejich “vizi” světa typický:

“Holocaust způsobili nacisté (ne nacismus jako takový). Teroristické útoky konají islámští radikálové (ne islám jako takový).”

V jednom komentáři je v jedné větě skvěle poukázáno na skutkovou podstatu a nezodpovědnost, s kterou jdou tito překrucovači obsahů na “trh idejí”, což je velmi zásadní vlastnost jejich konání:

“Je to přesunování viny na pěšáky dějin, zatímco se tito ideologové snaží vyvinit jakožto inspirátoři a tvůrci zrůdných koncepcí.”

Co říci závěrem, nenechejme se opět převálcovat hrubou silou ani rafinovanou manipulací. Přemýšlejme kriticky a chraňme si svoji civilizaci, svoje hodnoty, které bereme již dlouhodobě jako samozřejmost. Zachraňme si svoji demokratickou budoucnost a neodevzdávejme ji podvoleně do rukou pomatenců nebo do rukou novodobých diktátorů.

ZDROJ: Misha Julišová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.