migrants
11.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Namísto vděčnosti zní z jejich úst: “Allahu Akbar, Evropa bude naše!”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HSP

Na sociálních sítích koluje video – je to opravdu otřesný dokument – které nám ukazuje, že uprchlíci z arabských zemí a z Afriky, kteří tvrdí, že hledají u nás ochranu před pronásledováním v jejich zemích, tak že podle všeho chtějí k nám importovat přesně tytéž poměry , o kterých říkají, že před nimi museli utéct.
 

Prohlášení Itálie a Malty, že v budoucnosti odmítnou přijmout ve svých přístavech lodě a čluny převaděčů s uprchlíky, přišlo sice velmi pozdě, ale přece jen přišlo. Neboť chování těchto takzvaných uprchlíků mluví za všechno.

Jakmile vloží nohy na evropskou půdu, tak místo toho, aby projevili velkou vděčnost, tak se přemění na individua, které vyslovují nejnemožnější materiální požadavky, jsou přitom extrémně agresivní a mnozí z nich dávají výsměšně najevo, že vše co nedostanou podle jejich představ, tak si “vezmou” sami.

Přitom ještě v roce 2014 se uprchlíci chovali vděčnější a méně agresivní. 

Vrcholem jejich impertinentního chování je to, že mnozí z nich už na lodích, kterými přicházejí z Afriky, při setkání s loděmi jejich evropských zachránců, kteří je zachraňují před utonutím, vykřikují agresivní své islámské poselství, jak to vidět i na zmíněném videu:

Allahu akbar a Europa e nossa – Alláh je velký, Evropa patří nám.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.