wow-1606892_1280
12.4.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Nákupy? Jedině se slevovými kupóny

Sdílejte článek:

Také rádi nakupujete ve slevách? Ty ovšem nenabízejí jen velké obchodní řetězce. Dokonce jsou na ně postavené speciální internetové portály!

To, že na slevy český zákazník slyší, už ví snad každý obchodník. Některé řetězce v současné době dokonce řeší, jak zákazníky slevám odnaučit. Tak si na ně navykli, že odmítají zboží, které ve slevě není. A nečiní jim problémy si na ně klidně i několik týdnů počkat. Sleva je zkrátka ve světě obchodu mocnou čarodějkou.

Kde to slevami jen hýří

To, s jakou odezvou se zákazníků slevy jako takové těší, si uvědomují i autoři serveru kuponslevovy.cz, kde se to slevami jen hýří. Slevy tu jsopu nabízeny ve formě slevových kupónů do českých e-shopů. Jejich seznam najdete v podkategorii obchody na hlavní stránce serveru. Není jich málo, že? Jak vidíte, zdaleka se nejedná o no name e-shopy. Zboží s výraznou slevou zde nabízejí i e-shopy renomovaných značek, jak jsou Notino (odkazujte na Notino slevový kupón), Astratex, Mall.cz či Kasa.cz. Zde jsou v těchto dnech k mání až čtyřicetiprocentní slevy, takže určitě doporučujeme – odkazujte na slevový kód Kasa.cz.

Jak server funguje?

Jedním slovem jednoduše. Jeho ovládání je totiž velmi intuitivní a zvládne ho naprosto každý. Svůj slevový kupón si máte možnost najít třemi způsoby, ať již se jedná o fulltextové vyhledávání, prostřednictvím zájmové kategorie, nebo přes zmíněný seznam obchodů. V něm si vyberete svůj oblíbený e-shop, na který jednoduše kliknete a ihned se vám na monitoru zobrazí všechny slevy, jenž jsou pro ten daný okamžik k dispozici.

Proč platit plnou cenu?

Slevový kód si pak necháte zobrazit, čímž vás systém navede přímo na samotný e-shop. A můžete začít nakupovat, respektive vybírat. Až skončíte a přistoupíte k platbě, svůj slevový kód zadáte do k tomu určené kolonky pro slevové kupóny a kódy. Od vašeho nákupu pak bude automaticky odečtena výše vaší slevy. Je to jednoduché, že? Aneb, proč platit plnou cenu, když to není zapotřebí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 2 611,00 Kč
Vybráno 7.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.