Internet-Shopping
13.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Nakupování na internetu přes eBay zvládne i úplný laik

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Líbí se vám zboží na nějakém zahraničním serveru, nerozumíte jazyku a vůbec nevíte, jak by se dalo objednat, zaplatit a obdržet? Navíc nejste důvěřiví se svěřováním čísel své kreditní karty neznámým internetovým stránkám. Zdá se to být neřešitelná situace, ovšem nezoufejte. Český internetový server vám s objednávkou, nákupem přes internet a platbou do ciziny pomůže. Máte tak záruku v tuzemském zprostředkovateli koupě, a je jedno, u koho si vysněné produkty kupujete.

Nakupování přes internet krok za krokem

Server Czechebay.cz za své klienty zprostředkuje nakupování přes internet formou eBay – Kup teď, případně za vás vydraží zboží na eBay, nakoupí za vás zboží v zahraničním e-shopu a nemusí to být jen známá jména jako Amazon či Aliexpress. I nám neznámí prodejci jsou populární třeba v západní Evropě nebo Spojených státech. Pokud jste absolutní začátečník, podívejte se názorné video, jak se vyplňují objednávkové formuláře a po prvním pokusu už si můžete zatleskat. Je to totiž tak snadné, že napodruhé již zvládnete objednávku sami bez pomocné videoukázky. Díky Czechebay.cz se s každého uživatele stane nadšený nákupčí přes zahraniční e-shopy, všichni si budou moci porovnat ceny zboží, které prodávají USA a Čína.

Jak postupovat při nakupování přes internet s využitím eBay

Nejprve si vyhledáte zboží, které chcete na eBay koupit. Vyplníte objednávkový formulář, což už krásně zvládáte, protože jste si nastudovali video. Ověříte si případně spolehlivost prodejce. Jak? Většinou se za něj považuje ten, kdo má pod svým jménem alespoň pět set komentářů s 98procentním hodnocením. Dále uvidíte celkovou cenu plus poštovné a způsob dopravy. Každý prodejce má nastavený svůj systém. V Česku jsou zásilky nejčastěji doručovány Českou poštou, DHL, GLS, DPD a PPL. Nemusíte mít ani obavy z plateb kartou nebo přes PayPal, prostě jen převedete nebo vložíte penize na český účet zprostředkovatele a můžete čekat na zásilku. Ta vám bude doručena obvykle do patnácti až třiceti dnů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.