slev
12.5.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nakupování na internetu je levnější, obzvlášť se slevovými kupony

Sdílejte článek:

(PR) 13|05|2016

Zatímco starší lidé se nakupování přes internet bojí, mladší generace jsou zvyklé nakupovat tam všechno. Poprvé možná máte strach, zda vám sedne velikost, dojde správné zboží nebo vůbec proběhne v pořádku platba kartou. Jakmile zjistíte, že to funguje, přestává se vám líbit v kamenných obchodech. Z internetu vám všechno dovezou až domů a většinou to pořídíte ještě levněji.

Jediným velkým mínusem, který má nakupování přes internet, je platba za poštovné. Nevyplatí se objednávat si maličkosti, protože cena za dopravu je pak vyšší než hodnota výrobku. Při platbě v hotovosti se přičítá ještě dobírka. Jenže mnohé dnešní e-shopy to plně chápou a nabízí poštovné zdarma – aspoň při nákupu nad určitou částku. A tak už se to zase vyplatí. Téměř každý e-shop má navíc speciální akce a slevové kupóny.

Co je to slevový kupón?

Slevový kupón poskytuje zákazníkům dočasnou slevu. Nejčastěji se jedná o nějaký kód, který se zadává při dokončování objednávky, nebo jste přesměrováni přes speciální odkaz přímo do e-shopu. Vaše sleva je pak „zabudovaná“ už v tom odkazu a nemusíte se o nic starat. Všechny kupóny však mají svou platnost, někdy jsou omezené i na počet použití. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

slevAť už nakupujete v jakémkoliv e-shopu, není špatné se poohlédnout, zda někde neseženete kupon. Nákup by pak byl levnější – o fixní částku nebo několik procent z ceny. Největším českým portálem, který shromažďuje aktuální slevové kupóny, je SlevovyKupon.net. Mají tam registrovaných více než 4000 e-shopů, spoustu slev, akčních nabídek, vzorků zdarma a také soutěží. Přístup ke slevám má kdokoliv a úplně zdarma.

Mezi nejčastěji hledané slevy patří Alza slevový kupón. Zelený mimozemšťan rozdává slevy docela často. Dává je mimo jiné zákazníkům, kteří je pak mohou uplatnit na další nákup. Sleva je však časově omezená, a tak kdo v té době na Alze nakupovat nebude, může darovat svůj kupon někomu jinému.

Vzpomeňte si při příštím online nákupu na slevové kupóny a podívejte se na SlevovyKupon.net. Za ty ušetřené peníze to stojí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.