foto_detail_main_zoom_1403_1
12.8.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Nákup konferenčního stolku: Co všechno byste měli brát v potaz?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Obývací pokoj jakožto ústřední místnost celého interiéru vyžaduje precizní vybavení a uspořádání jednotlivých komponentů. Nelze zapomínat i na zdánlivé detaily. I proto byste měli počítat s kvalitním a designově povedeným konferenčním stolkem. Jeho úloha spočívá především v tom, že si na něj lze položit nejrůznější nápoje nebo i pochutiny v případě, že sedíte s přáteli anebo jen tak u televize. Pokud aktuálně o nákupu tohoto typu nábytku uvažujete, jste na správném místě. Poradíme vám, na co všechno byste měli myslet.

Správná výška a velikost odkládací plochy

Jedním z hlavních kritérií volby je bezesporu správná výška konstrukce. Orientovat byste se měli podle sedací soupravy, případně dalšího nábytku, který bude u konferenčního stolku stát. Obecně se uvádí, že výška odkládací plochy by měla být zhruba v úrovni kolen lidí, jež sedí okolo. Jen tak budou mít stolek dokonale po ruce a jednoduše si na něj odloží nápoje. Tradičně se výška konferenčních stolků pohybuje mezi 35 a 45 cm. Pokud vám nevadí ohýbání se, lze vybírat i mnohem nižší stolky. Třeba v Japonsku se nakupují úplně minimální. Tady se ale sedí na zemi.

Originální design jako základ

foto_detail_main_tmb_2021_1Na trhu existují konferenční stolky v mnoha různých provedeních. Někdo vsází na masivní dřevěnou klasiku. Ano, určitě takovéto modely vypadají moc hezky. Třeba tradiční buk nebo cizokrajné dřeviny stojí zato. Trendem současnosti je ovšem sklo. Tento typ stolů totiž není nijak výrazně rozlehlý a občasné setření povrchu vás obtěžovat nebude. Stolek se skleněným povrchem vypadá nadčasově. Jinak se ale také na výrobu nejrůznějších variací používají kov či plast.

Vyberte si ze spousty modelů

Konferenční stolky podobně jako komody a další nábytek není problém nakupovat i online. Na podrobných fotografiích jednoznačně poznáte stylový design a celkový vzhled. Ve spoustě provedení a za výhodné ceny mají konferenční stolky u společnosti Nábytek Elegance.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.