shop
22.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Nákup elektroniky a domácích spotřebičů z pohodlí domova

Sdílejte článek:

(PR) 22|11|2015

Nejen o Vánocích je dobré udělat si radost a koupit si běžnou elektroniku nebo spotřebič, který nám usnadní život. Technické vymoženosti jsou tu do toho, aby nám sloužily a jediné, co musíme udělat je, vybrat si to správné zařízení. Jak na to a kde je obchod s elektronikou, ve kterém najdete téměř cokoliv? To vám napovíme v tomto článku.

Energetická úspora

Efektivní využití energetické energie je velmi důležitým parametrem, který je vhodné sledovat. Především velké domácí spotřebiče by měly být co nejúspornější. Nejen, že ušetříte peníze při nižším vyúčtování za elektřinu, ale budete šetrní i k životnímu prostředí. V dnešní době se vyrábí především spotřebiče v kategorii A, případně A+, A++, A+++ nebo i lepší. V každém případě platí, že čím menší spotřeba elektrické energie, tím lepší zpráva pro váš rodinný rozpočet.

shop

Použití a estetický dojem

Při výběru myslete i na to, jaké bude použití a hlavní účel přístroje. Malé domácí spotřebiče pomáhají s každodenními úkoly a dělají život o mnoho jednodušší. Veškerá elektronika by také měla nějak vypadat a zapadat do vašeho bytu nebo domu, a proto se při výběru zaměřte nejen na vnitřní parametry, ale i vnější, estetickou stránku provedení.

V široké nabídce najdete vysněný kus

V nabídce více než 50 tisíc produktů si jistě vyberete přesně to, co hledáte. Obchod s elektronikou nabízí široký sortiment nejrůznějšího zboží, od notebooků, přes velké domácí spotřebiče až po malé domácí spotřebiče, jako jsou mixéry či vysavače, popřípadě i pomocníka na vaši zahradu.

Pomocník do domácnosti za nízkou cenu

Cena několika tisíc produktů je porovnávána s konkurenčními internetovými obchody a vy tak máte jistotu, že cena je skutečně nejnižší. Výhodná nabídka na vás čeká také v případě, že se zaregistrujete a dostanete speciální cenu. Vyberete si tak spotřebič podle svého gusta a ještě něco málo ušetříte. Díky skladovým zásobám k vám objednávka dorazí přibližně do 3 pracovních dnů a v případě problémů nebo poruchy se můžete kdykoliv obrátit na autorizovaný servis, kde jsou kdykoliv připraveni vám pomoci s řešením daného problému.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.