pokoj
10.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Nákup dětského nábytku: Na těchto 5 věcí byste neměli zapomínat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Dětský pokoj patří mezi místnosti, jejichž existence je ve většině bytů i rodinných domů nezbytná. Právě tady mají království malí hrdinové a krásné princezny. Měli by se tady cítit úplně nejlépe. My dospělí bychom jim to měli dopřát. Jak? Třeba nákupem toho správného nábytku. Ten ale nemusí být tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Právě proto vám nabídneme 5 aspektů, na něž byste rozhodně neměli zapomínat.

1. Kvalita na prvním místě

Materiál je nesmírně důležitý. Pro dětský nábytek toto tvrzení platí dvojnásobně. Skříně jsou fakticky neustále v permanenci a to samé platí i o posteli či stolku. Volit můžete masivní dřevo, které se ale dnes už příliš nenosí. Je příliš drahé a zbytečně bytelné. Jen přenos skříně nemusí zvládnout jeden člověk. Optimální je kvalitní lamino.

2. Myslete na bezpečí vašich ratolestí

Každopádně! Zdraví dětí je na prvním místě. Nákup nábytku s ostrými rohy anebo dokonale nevyhlazeným povrchem by představoval zbytečný risk. Podívejte se přímo na atesty konkrétního nábytku, který nakupujete. I ty prozradí, do jaké míry je skutečně jeho používání bezpečné.

3. Elegantní design

Možná si myslíte, že dokonale vyladěný by měl být hlavně obývací pokoj. Na ten dětský ale také nezapomínejte. I taková dětská židle v kombinaci se stolem a skříněmi může vypadat nadmíru poutavě.

4. Funkční využití nábytku

Je jasné, že nábytek do dětského pokoje nekupujete navěky. Jen takový dětský psací stůl musí korespondovat s potřebami dítěte v určitém věku. Malé děti mají úplně jiné požadavky. Stůl je samozřejmě nižší a jsou u něj speciální nádobky na pastelky. Naopak studentský model už musí počítat s umístěním notebooku, tiskárny a jiné techniky.

5. Nakupte si jednoduše online

Proč ne? Není nezbytné osobně navštěvovat kamenné prodejny. Třeba na www.hmnabytek.cz si vybavíte kompletně celý dům. Zvolit si přitom budete moci z mnoha variací nábytku za rozumné ceny.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.