936520-kamala-harris
10.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Najednou i Kamala Harris napodobuje Trumpa: Migranti jste v USA nežádoucí

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Ještě před rokem vehementně atakovali Demokraté na čele s Kamalou Harris tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa za jeho “nehumánní” politiku vůči migrantům, kteří houfně a ilegálně procházeli hranicemi USA.

Trump byl Demokraty a jejich médii neustále označován za nelítostného a nelidského politika, který nemá nejmenší soucit s migranty a jejich dětmi a navíc ještě i staví na hranicích zeď. Dokonce se rozšiřovaly fámy, že Trump do migranty, kteří ilegálně překročí hranice nechá střílet.

Démonizace Trumpa v souvislosti s ilegálními migranty bylo důležitou součástí volebního boje Joe Bidena, aby tak dostal hlasy i těch, kteří jako migranti v USA mezitím už měli občanství.

Nyní se ukázala celá ošklivá nestydatost a úžasná “politická korektnost” Demokratů, když viceprezidentka Kamala Harris v Guatemale prohlásila:

“Pro migranty mám jednoznačný vzkaz – nepřicházejte na naše hranice, protože každý, kdo tam přijde, bude poslán zpět.”

Kdo toto ví a umí reflektovat, tak to musí vnímat jako absolutní nedůvěryhodnost politiky amerických Demokratů, kteří nemají nejmenší problém ústy své viceprezidentky nyní vyslovit totéž, za co Donalda Trumpa chtěli politicky znemožnit.

A teď tytéž systémová média, která Trumpa odsuzovala a pranýřovala za jeho nekompromisní migrantskou politiku, vychvalují a přímo do nebe vyzvedávají Harris, která jen opakuje Trumpova slova.

Kamala Harris vyhlásila svou hrozbu migrantům během své první zahraniční cesty jako viceprezidentka USA a sice v Guatemale.

Samozřejmě, že ani systémová média v Německu se ani jediným slovem nedotkla toho, že Harris v Guatemale jen jako papoušek opakovala Trumpova slova.

Dokonce uznale hovořila o tom, že Kamala Harris důsledně podporuje směřování Bidenovy antimigrační politiky – jinými slovy oba zde kráčejí směrem, který určil Donald Trump.

Angela Merkel, která hlásala a hlásá migrantskou Willkommenspolitik mlčí a nijak nekomentuje guatemalské prohlášení o migraci, tak jak ho učinila Harris.

Měla a musela by ho odmítnout a odsoudit tak, jak to udělala v případě Trumpova prohlášení o migrantech.

Na to je však příliš zbabělá, a tak to řeší mlčením a ignorováním. Joe Biden je přece její starý přítel.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 021 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)