5.9.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Najděte si svůj vysněný zájezd rychle a jednoduše

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 05|09|2015

Léto sice pomalu končí, ale jet na dovolenou můžete po celý rok. Až začnou ošklivé podzimní plískanice, budete potřebovat něco, na co se budete těšit. Dovolená je přesně to, co vás nabije novou energií a přinese vám netradiční a nezapomenutelné zážitky. Nabídek je ale hodně. Všechny projít a vybrat dovolenou vašich snů zabere hodně času. Nebo ne? Jestli se chcete dozvědět, jak jednoduše a rychle vyhledat zájezd přesně podle vašeho přání, pokračujte ve čtení článku.

Na srovnávači cen zájezdů najdete všechno

Portál NewTravel.cz nabízí jedinečný srovnávač cen zájezdů, kde máte na výběr z opravdu velkého množství nabídek. Zvolte si vysněnou destinaci a jednoduše procházejte nabídky od všemožných cestovních kanceláří. Vyhnete se tak složitému porovnání cen a nabízených služeb a vše budete mít přehledně na jedné stránce. Najdete všechny možné typy zájezdů, eurovíkendů a first nebo last minute nabídek. Při výběru jednotlivého hotelu se vám ukáže nabídka několika cestovních kanceláří. Můžete si tak vybrat buď podle nejvýhodnější ceny nebo podle toho, jaké služby preferujete.

thaj

Filtrování podle přesných parametrů

Pokud máte jasnou představu, jak má vaše dovolená vypadat, stačí jenom zadat potřebné parametry. Na stránce se vám zobrazí všechny nabídky, které dané podmínky splňují. Vy si pak vyberete tu, která je cenově nejvýhodnější a budete naprosto spokojení. Ušetříte čas složitým procházením jednotlivých nabídek na stránkách cestovních kanceláří a ještě vám třeba do oka padne další dovolená.

Vyberete nabídku a smlouvu podepíšete u cestovky

Srovnání zájezdů nabízí pouze výběr nabídky. Po otevření nabídky zájezdu budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, kde si vyřídíte veškeré formality jako je výběr termínu, platba za dovolenou a podepsání cestovní smlouvy.

Přesvědčte se sami a vyberte si dovolenou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.