write-593333_960_720
27.5.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Najděte si práci bez agentury

Sdílejte článek:

(PR) 28|05|2016

Situace na českém pracovním trhu v současné době není vůbec zlá. Podle statistik Eurostatu nezaměstnanost klesla na 5,9 %, což už není daleko od hodnoty, která tu byla před velkou hospodářskou krizí. Třeba na sousedním Slovensku je nezaměstnanost dvojnásobná.

Přesto je u nás dost lidí, kteří práci nemají nebo musí pracovat tam, kde nejsou spokojeni. Taková situace má snadné řešení. V době internetu, kdy máme všechny informace na dosah ruky, není problémem ani vyhledání volných pracovních míst. Zvládnete to hravě sami.

Nejlepší je spoléhat sám na sebe

Mnoho lidí, kteří jsou dlouhodobě bez práce, dělá chybu v tom, že se spoléhají na druhé. Myslí si, že jim nějaké zaměstnání najde úřad práce, případně doufají, že jim pomůže personální agentura. To jsou ale jen mylné domněnky. Když ztratíte práci, je především vaše starost si najít jinou a s velkou pravděpodobností vám nespadne sama do klína. Není potřeba podnikat žádné odvážné kroky, navštěvovat firmy a ptát se, jestli někoho nehledají. Nabídky práce se dají vyhledat na internetu. Jestli s počítačem pořádně neumíte, někdo doma vám určitě rád pomůže.

job

Kde hledat?

Portál 248.cz zprostředkovává nabídky práce, které bere přímo ze stránek zaměstnavatelů. Nejde to přes žádnou agenturu, nemusí se čekat na to, až tam někdo inzerát zadá. Na konkurenčních známých webech s nabídkou zaměstnání to často chodí tak, že tam zadávají inzeráty samy firmy, které někoho hledají. Tady je to mnohem jednodušší. Na 248.cz se inzeráty načítají z webu firmy, kam jste také přesměrováni, když toužíte po bližších informacích.

Práci najde každý

Na 248.cz jsou volná pracovní místa ze všech regionů ČR. V současné době tam evidují přes 15 000 nabídek práce. Dají se vyhledávat přímo podle profese, podle okresu nebo zaměření firmy. To by bylo, abyste tam svoje ideální zaměstnání nenašli i vy! Stačí jen trochu hledat a pečlivě procházet nabídky. Však se na vás pracovní štěstí taky jistě usměje.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 323 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.